Wpis z mikrobloga

Doczytałeś drugie zdanie?


@mroznykasztan: Ty twierdzisz że nie ma, ja twierdzę że jest. Obecny stan rzeczy kobietom nie odpowiada a dyskryminacja części mężczyzn która ma na celu likwidowanie nieprzyjaznego im środowiska jakimi są środowiska akademickie na uczelniach technicznych jest tego rozwiązaniem. Czy taka dyskryminacja to coś złego? No na pewno nie tak złego jak całkowity zakaz podejmowania studiów jak ten który obowiązywał kobiety.
dyskryminacja części mężczyzn która ma na celu likwidowanie nieprzyjaznego im środowiska jakimi są środowiska akademickie na uczelniach technicznych jest tego rozwiązaniem. Czy taka dyskryminacja to coś złego?


@Moisze:

tak, to cos zlego, bo potrzeba dyskryminacji jest wyciagana z dogmatu o nieprzyjaznym srodowisku i implikowanej winie mezczyzn, ktory to dogmat jest bzdurą od przynajmniej kilkudziedzieciu lat.
tak, to cos zlego, bo potrzeba dyskryminacji jest wyciagana z dogmatu o nieprzyjaznym srodowisku i implikowanej winie mezczyzn, ktory to dogmat jest bzdurą od przynajmniej kilkudziedzieciu lat.


@ChrobryLubiBobry: No nie wiem, u mnie na roku jedyna dziewczyna na 300 chłopa zrezygnowała ze względu na dyskryminację. W zasadzie na każdych zajęciach spotykała się z niewybrednymi żartami z niej ze strony wykładowców. Jak jej nie było na zajęciach to od razu było to
@Chicane: > Ech, aż bym sobie z taką porozmawiał. Szybko wymiękłes i się poddałeś. Przecież to są argumenty do zbicia. I to nie negując różnic w traktowaniu płci.

@kirsen Z kimś tak nawiedzonym nie ma sensu dyskutować to raz , a dwa było już późno i szedłem spać, bo niestety z powodu mojego uprzywilejowania muszę wstawać o 5 rano i jechać do fabryki gdzie zasuwam na stanowisku, na które dziwnym trafem
@Chicane: powinni też uczyć w szkołach, że mężczyźni dłużej pracują i krócej żyją oraz że kobiet jest więcej na studiach niż mężczyzn, a jeszcze dostają dodatkowe punkty.