Wpis z mikrobloga

@Chicane: nie moge czytać #!$%@? tych dyrdymałów

nikt im nie zabrania studiować normalnych kierunków technicznych ale zamiast nauki w relacyjnych bazach danych wolą studia o paznokciach to już decyzja indywidualnych jednostek

co do "inżynierek" IT - zobaczcie sobie ile % najlepszych deweloperów (seniorzy, architekci, team leaderzy) stanowią kobiety ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a i tak powiedzą że mam cycki i tzipe i ze im sie nalezy taka
Ale co jest nie tak z tym komentarzem o ładnych włosach?


@Mathieu_gbw: wyobraź sobie że przychodzisz na egzamin a tam pan profesor się ślini i mimochodem rzuca żebyś zdjął marynarkę bo masz ładną koszulę. Mnie by się zrobiło niedobrze.

@Chicane: Ogólnie masz rację, że idiotyzmem jest odwoływanie się do jakichś historycznych zaszłości bo nie mają miejsca w dzisiejszym świecie. Ale kwestia podważania kompetencji zawodowych kobiet to norma i codzienność. Nie
Nie dalej jak tydzień temu napisałem że mam w rodzinie kobietę na wysokim stanowisku w administracji skarbowej. Pierwszy komentarz? Że na pewno obciągała. Dostał z 10 plusów.


@hitherto: Laska to zauważyła, napisała o tym do OPa, OP dostał bólu dupy że zła p0lka pyskuje i ją usunął ze znajomych, bo przecież to kobiety, wszystkie bez wyjątku, same z siebie wolą paznokcie od techniki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kcrgs:

mają płacone za pisanie takich pierdół, w końcu to "aktywistki", szerzenie nienawiści i podziałów pod pretekstem równości i sprawiedliwości społecznej to ich specjalne zadanie, nie warto zaprzątać sobie głowy takimi wysrywami i #!$%@?ętymi julkami co dla serduszek na ig obciągną i za stadem podobnych sobie skoczą z okna za jakiegoś czarnego narkomana jerzego

żyjcie swoim życiem, dajcie żyć innym

i zastanówcie się, jak zachowaliby się czarni gdybyśmy to my byli