Wpis z mikrobloga

No i mireczki po wszystkim. Zamiast wierzyć szurom po Wyższej Szkole Zarządzania Polem Namiotowym zaufałem nauce. #!$%@?ć (czym się da) szurów i ich gówno teorie, począwszy od #koronawirus a skoczywszy na 5G.

Pokrojony izaszyty i czekam na coś do zjedzenia. Przy okazji #bekazprawakow bo kroił mnie muzułmanin (tak bardzo nimi straszyli jeszcze niedawno ), anestezjologiem był hindus, po operacji wybudzał mnie Mokebe z Njgerii a papoerologię robiła Turczynka. Pełna profeska.

No to tyle na razie. Obiecuję wszystkich na Mirko #!$%@?ć na stałym poziomie ( ͡º ͜ʖ͡º)

A Mirki z #mirkokoksy dbajcie o mięśnie brzucha żeby Wam jak mi kicha nie wyskoczyła.

Dzięki @lekkonieobecny za zwrócenie uwagi.

#uk #szpital
Pobierz Wujek_Fester - No i mireczki po wszystkim. Zamiast wierzyć szurom po Wyższej Szkole Z...
źródło: comment_1621862273cUY56ifZZyC1YsMAATyJhH.jpg
  • 22
@Wujek_Fester: i elegancko. #!$%@? służba zdrowia w UK to jeden z tych mitów którymi się karmią ludzie, którzy często nawet nie potrafią wytłumaczyć lekarzowi po angielsku co im dolega. Stety niestety również miałem okazję przebywać w szpitalu w UK i była zawsze pełna profeska, za to po wszystkich hmmm "przygodach" jakie moja rodzina przeszła w trakcie leczenia onkologicznego mojej ś.p. Mamy (czasy przed pandemią), seryjnie bym się obawiał położyć do szpitala
@Wujek_Fester: Jak mi raz #!$%@? plaster z wenflonem (wyrwał mi wszystkie włosy i chyba nie tylko), to ślad na skórze mi się parę miesięcy utrzymywał jakimś cudem, faktem jest, że wtedy ogólnie mój organizm niezbyt się dobrze regenerował, ale medycyna potrafi płatać figle :p