Wpis z mikrobloga

Twój ojciec to fantyk wota ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Potezny_Mazur: człowieku! żebyś wiedział... on mi ta grę pokazał, gra po nocach.

to drugie konto ktore wrzucilem to wlasciwie jego pierwsze (na co wskazuja daty) - zalozyl kolejne, bo twierdzi ze go szykanowali na chacie, w co wierzę. Nie wiedzial ze chat mozna wylaczyc...

Generalnie na usprawiedliwienie tego konta jest to, ze mial wtedy strasznie slaby sprzet i
  • Odpowiedz
@Wachatron: nie pozwól mu grać na tierach wyższych niż V. I pokaż mu filmiki z wot academy: Jak grać ciężkim, jak grać medem itd. Niech poczyta o mechanice gry na stronie (wytłumacz jak działają krzaki, sidescrap i depresja działa). Podziękuje Ci bardzo w niedługim czasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nie pozwól mu grać na tierach wyższych niż V. I pokaż mu filmiki z wot academy: Jak grać ciężkim, jak grać medem itd. Niech poczyta o mechanice gry na stronie (wytłumacz jak działają krzaki, sidescrap i depresja działa). Podziękuje Ci bardzo w niedługim czasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@zlotopotoczanin: probowalem juz dawno, on ma to w dupię kompletnie

on nawet nie umie grac na WSADzie - uzywa
  • Odpowiedz
rzuca mięsem jak gra? xD


@Akatrosh: w sumie to nie wiem, jak go odwiedzam to przeważnie nie gra - ewentualnie chce mi coś tam pokazać ;)

Z ciekawości spytam jeszcze ile wydał na grę?


@Akatrosh: ma chyba wszystkie możliwe premki - najlepsze jest to ze jak mu sie czolg znudzi to go sprzedaje za kredyty ...
  • Odpowiedz