Wpis z mikrobloga

mam pytanie. Nie wiem czy do dobre tagi dodałem, ale te chyba najbardziej pasują do tego tematu. Chciałem prosić jakąś doświadczoną w biokinezie osobe żeby mi powoli opisała jak to zrobić. Chodzi mi o to jak ustawić swój umysł jak po kolei robić żeby mieć natychmiastowy efekt. Biokineza nie jest dla mnie czymś nowym. Od pewnego czasu eksperymentuję. Wykorzystałem metodę, która polegała na puszczeniu sobie przez noc afirmacji nagranej na mp3. Udało mi się. Ale to trwało prawie miesiąc (no powiedzmy tak koło 3,5 tygodnia). Zmieniłem kolor moich włosów (z ciemnego brązu na czerń, i kolor oczu (z piwnych na czarne) Chciałbym jak robić biokinezę mieć natychmiastowy efekt. Mam jeszcze inne rzeczy które chcę zmienić. Wiem że to trzeba się uczyć ale chciałbym żeby ktoś mi opisał od medytacji po wykonanie zmian ciała tutaj żebym osiągnął natychmiastowy efekt. P.S. Proszę nie pisać mi odpowiedzi typy że to są bzdury i nierealne. Jeżeli ktoś w to nie wierzy to jego sprawa. Ja juz robiłem biokinezę, ale chcę zdobyć jeszcze większe doświadczenie. Tak żeby to osiągnąć od razu. Nie po np. miesiącu.
#pytanie #pytaniedoeksperta #przegryw #psychologia #pytaniedorozowychpaskow #pytaniedoniebieskichpaskow #niebieskiepaski #niebieskipasek #rozowepaski #rozowypasek #psychiatria #biokineza #nauka #paranormalne #zjawiskaparanormalne #zmiana
  • 6
@imanubba po co chcesz się bawić w takie zabawy z siłami, na które nie masz wpływu I mogą zatruwać Twoją energię? To że nie wierzysz w demony nie znaczy, że z nimi nie igrasz ¯_(ツ)_/¯