Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@gridstream: no dobra jest taki punkt i to jest normalne, ale to nie dotyczy szczepienia pod kontrolą lekarza i personelu medycznego. Ktoś wstawił post szura na szurowskiej grupie i mamy w to uwierzyć?
  • Odpowiedz
@gridstream: masz wywiad z lekarzem i to on Cię dopuszcza do szczepienia, nawet pieczątkę stawia na potwierdzeniu. Jak można się wypowiadać na jakiś temat nie mając żadnego pojęcia o czym się pisze
  • Odpowiedz
@dziecielinapala Wywiad z lekarzem to masz we wszystkich innych przypadkach (okresowe szczepienie dzieci, sezonowe szczepienie na grypę, itd).

W przypadku szczepienia na Covid nie musisz mieć kontaktu z lekarzem. Wystarczy ankieta/wywiad i pielęgniarka. Oczywiście na ankiecie punkty, że jesteś świadomy konsekwencji, że producent nie bierze odpowiedzialności.

Rozmawiałem z kilkoma osobami już szczepionymi- nikt nawet lekarza nie widział w dniu szczepienia.
  • Odpowiedz
@dziecielinapala Osoby, z którymi rozmawiałem były szczepione w gabinecie zabiegowym. Ich karty szczepienia były zanoszone do lekarza siedzącego w gabinecie obok aby podstawił pieczątki na wszystkich przyniesionych egzemplarzach.

To, że na karcie jest pieczątka nie oznacza że ktoś miał kontakt z lekarzem. To jest jedynie spełnienie formalnego wymogu aby karta szczepienia była ważna. W rzeczywistości lekarze biorą za to pieniądze i nie biorą żadnej odpowiedzialności bo pacjent i tak wypełnił ankietę.
  • Odpowiedz
@dziecielinapala Nie wiem czy masz prawo jazdy i samochód. Auto co pewien czas przechodzi okresowe badanie techniczne. To że każde auto spotkane na drodze ma w dowodzie rejestracyjnym pieczątkę z datą i podpisem nie znaczy że jest w pełni sprawne technicznie.

To taka analogia do Twojej pieczątki. Wymogi formalne to jedno, rzeczywistość to drugie.

Więc przestań bezczelnie zaklinać rzeczywistość i wszystkie napotkane w życiu sytuacje mierzyć własną miarą.
  • Odpowiedz
Wywiad z lekarzem to masz we wszystkich innych przypadkach


@gridstream: Wywiad czyli ankieta jak przy szczepieniu na covid i szczepienie przez pielęgniarkę. Parę lat temu przyjmowałem na tężca, to znaczy że też brałem udział w eksperymencie?
  • Odpowiedz