Wpis z mikrobloga

No i przyszła pierwsza wypłata z pracy w #niemcy jako kierowca ciężarówki (gdyby nie 3 klasa podatkowa to przebiłbym 10k ( ͡° ʖ̯ ͡°)). 23 lata, jeżdżę na tirach od trochę ponad miesiąca. Do tej pory zarabiałem ok. 2000 zł netto, z czego połowę wydawałem na wynajem xD. Do tego praca była cięższa niż teraz. A tutaj mogę spać sobie w ciężarówce i udało mi się z tej sumy odłożyć ponad 8 tysięcy xD. Co prawda system 3/1, ale na razie muszę hajsu natrzepać.

#bekaztransa #zycietruckera #praca #pracbaza #chwalesie #wygryw
derton778 - No i przyszła pierwsza wypłata z pracy w #niemcy jako kierowca ciężarówki...

źródło: comment_1621422311hoCoHH2AmVGea45K4b9z9v.jpg

Pobierz
  • 191
To w lidlu niemieckim masz 160h miesiecznie i te same zarobki.


@kolestyp: Ale brutto, to dostaniesz jakieś 1300 netto + musisz płacić za wynajem.

troche slabo jesli tak jak ktos tam wyliczyl jestes 500 godzin poza domem.


@kolestyp: Mi bez różnicy ale pracy na pewno tyle nie ma
@tellet: Gość się cieszy bo ogarnął fajną fuchę za fajne pieniądze i widzę zakuło d0psko xd W tych krajach gdzie wypłatę dostaje się w Euro można spoko żyć nawet za najniższą.Pracowałem trochę tam w jego wieku i chyba nie rozumiem tego idiotycznego mema.Nie każdy pracujący tam Polak za 10e/h to ćpun, no ale rozumiem, że praca w polsce za 12 zł/h i sześciopak po robocie dla takiego patrioty jak Ty to
@schon a kiedy interesowales sie tematem? Bo jakos 2 a moze 3 lata temu zmienily sie przepisy. Ja jako osoba praktycznie jednooczna (drugim okiem widze tylko obwodowo) przeszedlem badania bez problemu ( i nie byly robione na lewo tylko faktycznie mnie badali) mam juz D i czekam na kurs z Unii na C. Jedynie tramwajami i wozkami widlowymi jezdzic nie moge xD