Wpis z mikrobloga

No i przyszła pierwsza wypłata z pracy w #niemcy jako kierowca ciężarówki (gdyby nie 3 klasa podatkowa to przebiłbym 10k ( ͡° ʖ̯ ͡°)). 23 lata, jeżdżę na tirach od trochę ponad miesiąca. Do tej pory zarabiałem ok. 2000 zł netto, z czego połowę wydawałem na wynajem xD. Do tego praca była cięższa niż teraz. A tutaj mogę spać sobie w ciężarówce i udało mi się z tej sumy odłożyć ponad 8 tysięcy xD. Co prawda system 3/1, ale na razie muszę hajsu natrzepać.

#bekaztransa #zycietruckera #praca #pracbaza #chwalesie #wygryw
derton778 - No i przyszła pierwsza wypłata z pracy w #niemcy jako kierowca ciężarówki...

źródło: comment_1621422311hoCoHH2AmVGea45K4b9z9v.jpg

Pobierz
  • 191
@derton778: Niby czemu ma mnie boleć dupa, skoro dostaję jeszcze więcej za klikanie w kąkuter siedząc nad jeziorkiem xDDD
Śmieszą mnie te obrotne polaczki, które za granicą żrą szczaw i mirabelki, śpiąc na paletach na waleta w 8, ale wrócą do polski i się zaczyna litania xD

MŁODYYY #!$%@? CI TA NAŁKA JEĆ ZEMNO NA SAKSY ZOPACZ ILE PINIENDZY PRZYWIEZŁEM XD

a potem cyk kolejny wyjazd jako niewolnik/robol xD
Niby czemu ma mnie boleć dupa, skoro dostaję jeszcze więcej za klikanie w kąkuter siedząc nad jeziorkiem xDDD


@tellet: Tak było.

Po co takie bzdury tu wklejasz? Masz mala pensje jak na zarobki w euro, naprawde nie ma sie czym chwalic


@devandal: W Niemczech średnia to 2500 euro netto. A ja zarabiam 2000 w pierwszym moim miesiącu pracy z dość słabym językiem. Dupa boli co?
@CzasWyjechac: w aplikacji IKO otwierasz rachunek walutowy np. w euro. To nic nie kosztuje. Pracodawcy podasz rachunek walutowy i tam będziesz otrzymywał przelewy. Jeśli będziesz miał euro na rachunku i pójdziesz zapłacić kartą w sklepie to w pierwszej kolejności zejdzie Ci z rachunku walutowego.