Wpis z mikrobloga

@wolfKida wziąłem kiedyś typa na stopa bo deszcz był niedziela rano, doslownie 10km podwozki, okazalo sie ze 30 latek byl na imprezie u swojej dzieczyny 17stki i mowil ze ona to taka średnia, ale koleżanki ma fajne XD
  • Odpowiedz
@Colin90: Historia Twojego kolegi jest wiec jak najbardziej prawdopodobna :) Gdzieś była spowiedź gościa co miał żonę nimfomanke. Jak zatrzymywali się na stacji i szla do WC to oferowała loda przypadkowym facetom.
  • Odpowiedz
@wolfKida: @BQP: ja polecam koreański film I saw the devil. Niech ta scena sama za siebie mówi ( ͡° ͜ʖ ͡°) (ofc nawiązuje do tematu morderców w tym samym samochodzie)
  • Odpowiedz
  • 9
@wolfKida no i odpaliły się historie że stopa ( ͡º ͜ʖ͡º)
Najwięcej podróży stopem to na studiach - dredy + zaćpane oczy często :)
1.
Jadę do dupy na weekend do innego miasta, stoję przy drodze. Zatrzymuje się jakieś audi, muza gra, myślę fajnie. Otwieram drzwi, wrzucam plecak na tył, wsiadam. Dwóch kolesi, łysych, jeden miał z tyłu głowy wytatuowany krzyż maltański. Ochui, ie
  • Odpowiedz
moj znajomy zabrał babkę na stopa, a ona po chwili zapytała czy w ramach wdzięczności może mu loda zrobić po drodze. Kumpel odmówił, a ona kazała się wysadzić i powiedziała, że znajdzie sobie kogoś komu będzie mogła się odwdzięczyć.


@Colin90: a ładna była?
  • Odpowiedz
@zjadacz_Cebuli Mysle, że jak babce chcę się bzykać, to jest to prosty sposób na znalezienie chętnego. Może to również być sposoby prostytutek. Zrobi loda, każe się wysadzić, a za chwilę podjedzie ochrona i każe zapłacić za usługę.
  • Odpowiedz