Wpis z mikrobloga

Wyborcza rzetelne źródła informacji xD Ściek na poziomie TVP


@krystian-golonka: oczywiście zdarzają im się wpadki czy nierzetelności jak wszystkim mediom. Ale to wciąż, niezmiennie i od lat jedna z najlepszych polskich gazet XD Ile wykopki by nie kwiczały - każdy kto czyta(ł) regularną, codzienną prasę o tym wie - niezależnie, czy zgadza się z ich linią ideologiczną, czy tez nie.
  • Odpowiedz
Tak misjonarze pomagają afrykańskim dzieciom


@FlasH: #!$%@?. Wziąłeś sobie jeden przypadek i uogólniasz. Byłem w Afryce wśród różnych misjonarzy i nic takiego nie miało miejsca.
  • Odpowiedz
@FlasH: @hamuj_sie_hamuj_sie: tak wygląda tworzenie spierodlonego obrazu świata wykopków xd jeden przypadek kształtujący wasz światopogląd. Nie wiem jak wyglądają misje we wszystkich krajach ale jak kolega wyżej byłem na kilkunastu placówkach misyjnych i nie widziałem choćby najmniejszych nieprawidłowości.
  • Odpowiedz
@FlasH: mowa o jednym przypadku a tu już piszesz jakby chodziło o wszystkich misjonarzy w Afryce.. Tak to właśnie ma działać


@Opipramoli_dihydrochloridum: naprawdę? jakiś random na wykopie nie może napisać, że tak pomagają misjonarze... no popatrz, a państwowa stacja telewizyjna może winą za kradzież 50 zł obciążyć całe środowisko sędziowskie.

Tylko wiesz - ja jestem randomem z wykopu.
FlasH - > @FlasH: mowa o jednym przypadku a tu już piszesz jakby chodziło o wszystkic...

źródło: comment_1621330823nAHE42SpNjGkRiGui5LxoM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz