Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 209
Możliwe, że pandemia ma się ku końcowi, a gdy już nastąpi, pojawi się wiele głosów typów i tupiar, którzy będą się śmiać z tekstem: Pandemia! Nie nosiłem maseczki, nie zaszczepiłem się i na nic nie zachorowałem. A zatem już teraz odpowiadam: to pewnie dlatego kretynie, że inni to robili. Dziękuję za uwagę.

#oswiadczenie #zdrowie #medycyna #koronawirus #covid19 #szczepienia #heheszki #humorobrazkowy #takaprawda
pogop - Możliwe, że pandemia ma się ku końcowi, a gdy już nastąpi, pojawi się wiele g...

źródło: comment_1621198093GrIEd9wcj4uIkOyigtbobD.jpg

Pobierz
  • 29
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@pogop: Więc to wina jej, czy innych ludzi? Skąd pewność, że nie złapała tego od kogoś w masce, kto wirusa trzymał sobie na niej jak na szalce Petriego? Mam przypadki, gdzie ludzie mieszkali w jednym pokoju dwa tygodnie z nosicielem, nikt nie nosił masek i część z nich dalej nawet przeciwciał niema ¯\_(ツ)_/¯
@Kulek1981 @pogop: moi sąsiedzi : 4 pokolenia, 9 osób w domu, covida mieli: wnuczka (przyniosla paskude z pracy, gdzie maski i dezynfekcja obowiązkowe. efekt: 2 tyg. gorączka) i pradziadek 81 lat (covida złapał prawie 2 miesiace później od sasiada, który przyszedł na pogaduchy. byl w szpitalu bo saturacja niska ale w tydzień wyzdrowiał - jego to chyba nic nie zniszczy. jego 79lat żona zdrowa). mimo zamkniecia w domu na 14 dni