Wpis z mikrobloga

pokłóciłam się wczoraj z chłopem i go ładnie przeprosiłam, że go tak zdenerwowałam na wieczór. Do teraz nic nie odpisał, ale trudno. Poczekam aż on napisze, także obejdzie się bez tekstu na dzień dobry. Nienawidzę mężczyzn, są tacy manipulujący
  • 69
  • Odpowiedz
  • 1
@KladzSie: no właśnie się zastanawiam czy tego już nie zostawić

@_gabriel: nie zrobił tego, bo nie napisała, będę go ignorować cały dzień, bo już napisał, niby spał i nie wie o czym mówie

@TheOneWhoKnocks: dlaczego tak niemiło piszesz?
  • Odpowiedz
@Ryksa: chlop jednak napisal, do tego napisal, ze spal, a ta teraz caly dzien go bedzie ignorowac xd i kto tu #!$%@? kogo manipuluje haha mam nadzieje, ze on pierwszy ciebie zostawi xd leeeee nienawidze kobiet leeee
  • Odpowiedz
  • 19
@Ryksa wiadomo, kto z babą obcował, ten w cyrku się nie śmieje. Mając na uwadze zdrowie psychiczne chlopa - mam nadzieje, ze to bait. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Nienawidzę mężczyzn, są tacy manipulujący


@Ryksa: tylko w twojej głowie. Chłop spał a ty już jakieś urojenia w głowie tworzysz, a potem jeszcze będziesz go ignorować bo wcześniej go przeprosiłaś czyli pewnie czujesz się jakaś poniżona czy coś więc musisz go ukarać ignorowaniem. Związek to nie jest jakaś rywalizacja. Tragedia.
  • Odpowiedz
no ale czy nie jestem poniżona? Traktuje mnie jak psa, już go więcej za nic nie przeproszę


@Ryksa: xD jeśli dla ciebie bycie ponizonym to przeproszenie kogoś no to nieźle. A chłop ci nie odpisał dzisiaj bo spał więc o co chodzi?
  • Odpowiedz