Wpis z mikrobloga

coś czuję, że jest to sztucznie budowany douple top jak w 2013.

Piżmo (#!$%@? swoją drogą) zaniża BTC po to by się odkupić i by potem #!$%@?ło jeszcze bardziej, coś czuję po kościach, że może to nieźle wybić nawet do 300-400 tys $

Na pewno typ nie zaniża wykresu po to bo lubi ujebywać sobie możliwość zarobku, on zaniża żeby na tym zarobić

#kryptowaluty #btc #bitcoin
  • 26
@fenomen12: no i fajnie, że chociaż Ty potrafisz pisać na poziomie.

Teraz tylko napisz dlaczego tak uważasz? Myślisz, że piżmo będzie dalej dobijaj coś w co włożył miliardy? Dobijając BTC dobija też w długiej perspektywie Doge.

No chyba, że myśli nad swoją walutą by była NR1
@To_The_Moon: Nie zwalaj na Elona. Kiepski sentyment i kręcenie się jak klocek w kiblu BTC ma opanowane oddłuższego czasu - brakuje po prostu pary i nowego kapitału, bo kto miał w to wejść to już wszedł a rynek najwyraźniej nie widzi nawet tych wieszczonych 60k skoro nie ma chętnych do kupna. Sorry. Jedyne pytanie jakie teraz pozostaje to czy czeka nas jeszcze jedna górka po której BTC runie i rozpocznie bessę,
@Stolbilardowy: Tak widzisz to Ty. Ja widzę to inaczej. Zdrowa korekta i następujący po niej, płynny trend boczny uzdrowiłyby wskaźniki, dały czas na oswojenie zakresu cen i wydłużyły hossę. Jeśli tak, to po złagodzeniu obostrzeń, powinien pojawić się na rynku nowy kapitał, szczególnie w/po sezonie letnim. Od niego, już tylko dwa kroki do magicznej daty w listopadzie. Po drodze, masa wydarzeń na rynku.
Zdrowa korekta i następujący po niej, płynny trend boczny uzdrowiłyby wskaźniki, dały czas na oswojenie zakresu cen i wydłużyły hossę


@Zajebiozaur: o tym właśnie napisałem w tym wpisie, że to wygląda tak jakby chcieli wydłużyć hossę po to by po prostu BTC był droższy, bardziej nahejpowany by finalnie więcej zarobić na nim.

Ja teraz mocno sie zastanawiam nad sprzedażą jednego z moich sportowych aut by sobie zacząć wchodzić po 10-20 tys
@Zajebiozaur: po złagodzeniu obostrzeń kapitał odpłynie z krypto i tradycyjnej giełdy. Wzrosty z ostatnich 12 miesięcy są spowodowane tym, że ludzie mają duże nadwyżki gotówki przez ograniczoną konsumpcję. Jak będzie potrzeba kasy na wakacje to pierwsze co upłynnia to btc.