Wpis z mikrobloga

  • 72
@Kustosz-Jabulkowy
Łojciec ma z 19'
- nie psuje się, przez 5 lat zero usterek.
-fabryczny lpg więc tanio, ale demon prędkości to nie jest :(
- wygląd raczej slaby ;/
- miejsca jest dużo, zakupy można robić.
- tanie w eksploatacji.

Ogółem nie mam ale polecam.
  • Odpowiedz
@Kustosz-Jabulkowy: Poprzedni model też był ładny, ale z zewnątrz. Szukałem nowego auta i pomyślałem o Dusterze. Umówiłem się na jazdę próbną, wsiadłem do środka i cofnąłem się w czasie o 30 lat. Straszna tandeta. W miarę dobrze wyposażony Duster to koszt powyżej 100k, więc jak dla mnie traci to sens.
  • Odpowiedz
@Kustosz-Jabulkowy Nie wiedzialem ze kiedykolwiek w zyciu to powiem bo Dacia w mojej glowie wyglada jak na pic rel ale jest fuckable patrzac na tle reszty kasztanow wysranych w ciagu ostatnich 10 lat przez innych producentow za chore ceny. Taki konfig ze zdjecia to jakie sa kwoty 150-200k?
Zulf - @Kustosz-Jabulkowy Nie wiedzialem ze kiedykolwiek w zyciu to powiem bo Dacia w...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
@Zulf ogólnie teraz sprawdziłem na stronie Daci,taka najbardziej doposażona nowa dacia duster z automatem,jakimś specjalnym kolorem,jakimiś pakietami z podgrzewanymi siedzeniami itp kosztuje 123k ʕʔ
  • Odpowiedz
@Iskaryota bynajmniej ten lift zmienił coś więcej,ja dużej różnicy między pierwszą dusterką a drugą nie widzę.A tu już dali jakiegoś Dracule i Żabojada od Reno i powiedzili im "Macie nam zrobić nowoczesny design nowej Dusterki!" i jakoś im wyszło według mnie,mi się tam podoba.
  • Odpowiedz
@Zulf 1.4 full chybryda jedyny silnik z automatem,jeszcze jest 1.3Tce który może być w wersji FWD albo 4x4 poprzednia generacja duster z 1.3tce i napędem fwd rozpędzała się do 100km/h w 10,6s czyli nie za szybko.Jak 1.4 albo 1.3Tce w nowej duster się sprawdza pod względem 0-100 nie powiem bo nie znalazłem informacji ale jak bym miał zgadywać pewnie podobnie.
  • Odpowiedz