Wpis z mikrobloga

@ImInLoveWithTheCoco: Możesz mi powiedzieć, gdzie widzisz owe "wyjaśnienie"? Przecież to #!$%@? potwierdza tylko idiotyczną narrację feministek, że dysproporcje w płacach względem płci wynikają z wykorzystywania kobiet i płacenia im mniej na tych samych stanowiskach - a nie bo wybierają mniej płatne i lżejsze zawody czy bo przepracowują mniej godzin.
Maja Staśko approved ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ImInLoveWithTheCoco:

Tez bylem kierowca w piekarni i w ciagu dwoch lat, od #!$%@? miejskich tras, ogarnalem fajna trase na wioski, do tego jakies nadgodziny i zblizalem sie do sredniej krajowej. Jako, ze tradycja w firmie byla taka, ze w dzien wyplaty kolejka do biurka, a przy biurku szefowa z zeszytem "co kto", to kazdy wiedzial, kto ile zarabia. I jakies cześki, co #!$%@? swoje minimum, pozniej po kątach gadali na fajce:
@ImInLoveWithTheCoco: Z jego wnioskiem się zgadzam ale z historią nie, brzmi to jak bronienie jakiegoś januszexa złapanego na tym że tnie sobie koszta na nieświadomym pracowniku. Nie rozumiem dlaczego ktoś miałby się czuć głupio z powodu tego że wykryl że za taką samą pracę (tak wnioskuję z treści filmu) dostaje mniejsze wynagrodzenie i czuje się przez to pokrzywdzony (no po prostu pracodawca wali z nim w ch*ja i oszczędza na nim
brzmi to jak bronienie jakiegoś januszexa złapanego na tym że tnie sobie koszta na nieświadomym pracowniku.


@Loanel: Ale przecież tak jest wszędzie. W IT masz zazwyczaj podane widełki i to jaką dostaniesz kasę zależy głównie od ciebie.

Pamiętam jak kiedyś tłukłem do głowy kumplowi który pracę zmieniał, żeby powiedział że chce 10k netto na UOP. Na rozmowie taka kwota nie potrafiła mu przez gardło przejść, więc powiedział 8k i dostał 8k.
Przecież to #!$%@? potwierdza tylko idiotyczną narrację feministek, że dysproporcje w płacach względem płci wynikają z wykorzystywania kobiet i płacenia im mniej na tych samych stanowiskach


@AntyBohater: Czyli ten facet na filmiku to kobieta?