Wpis z mikrobloga

@ImInLoveWithTheCoco: gówno prawda.

Jeden pracownik daje się dymać za darmo. Drugi zarabia za to samo więcej. Gdy dochodzi do renegocjacji warunków zatrudnienia, pracodawca wykręca się tym, że wynagrodzenie drugiego pracownika jest sprawą, którą nie dotyczy tego (biedniejszego).


Co za totalne brednie. Nic dziwnego, że ludzie dają się dymać na kasę Januszom, jak jeden nie ma odniesienia, do drugiego. Tylko Januszom biznesu taka sytuacja jest na rękę.
Typowi z filmu wstyd to
ty tu prezentujesz chłopski rozum


@Shatter: Przecież on odniósł się do raportu IBSu, poparł czymś wiarygodnym swoje słowa. Ty natomiast w kółko #!$%@? to samo i ignorujesz ww. raport. Ty pijany jesteś czy co?
@reynevayen: tyle ze skorygowana luka wynosi koło 20%, a nieskorygowana 7% ale znaleźć dobrą definicję rozwiewająca wszelkie wątpliwości to xD

Masz świetną metodę dyskusji, piszesz że ktoś nie ma racji ale ni #!$%@? nie wytlumaczysz o co Ci chodzi i dlaczego XD przytocz chociaż definicję na które się powołujesz.
@reynevayen: a co niby powiedział? Tylko dał na to uzasadnienie i podał przyczyny tych zjawisk. Także najbliżej kompromitacji jesteś ty, bo nie zapoznałeś się z materiałem i próbując go nieudolnie zdyskredytować zaprzeczasz jego treści
@reynevayen: nie czytam wątku, czytam Twoją odpowiedź na mój komentarz. Bezsensem jest zakładać, że ktoś będzie czytał ponadto co do niego napiszesz. Jeśli odnosisz się do mojego komentarza to argumenty napisz w odpowiedzi, nie będę szukał w innych Twoich komentarzach niebezpośrednich odpowiedzi na mój komentarz i próbował się domyśleć czy kierujesz to do tego co podlinkowałem czy do wiadomości innego Mirka. Przy czym nie odbieraj tego jako afront, po prostu nie