Wpis z mikrobloga

@Metylo:

w łeb bym strzelił temu co wpakował dodatkowy cukier do składu ( _)


A jak fizycznie zrobić słodki smakowy kefir by byl bez cukru? Przecież nikt pod koniec produkcji nie dosypuje po łyżkę cukru tak sobie xd
Jest wgl jakiś słodki serek/kefir zero? Chyba nie
Ewentualnie skyr owocowy, ale i tam jest trochę cukru
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@plasq: Taaak. Mój znajomy zrezygnował całkowicie z cukru kilka lat temu i jakiś czas temu w lato na robocie szef przyniósł cole i fantę, a że pić się chciało to pił, ale musiał rozcieńczać jak wódkę bo była dla niego dużo za słodka.
@Metylo: Ehh, myślałem że właśnie z tego wynika. W takim razie ten tekst o łyżeczce może być prawdziwy xd Swoją drogą ciekawe czemu nie dodają erytrytolu albo innego zamiennika i ciekawe jak wygląda sytuacja za granicą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Metylo: Najlepsze to są "napoje", które spokojnie mogłyby być bez dodatkowego cukru, a oni dodają jednocześnie cukier i syrop glukozowo-fruktozowy. Człowiek pije potem takiego bełta i przełknąć się nie da taki słodki. Koniec końców i tak trzeba rozcieńczać z wodą żeby wypić ¯\_(ツ)_/¯
@Metylo: a najlepiej to załatwić "grzybek tybetański" z jakiegoś oleiksa i kefir robić samemu. Ukwasisz jak lubisz (mój aż ryj wykręca), dodasz owocków albo co tam chcesz, hajsu w kieszeni zostanie, a potem jeszcze będziesz sprzedawał nadmiar (bo to rośnie). Polecam.