Wpis z mikrobloga

  • 682
Jadę sobie wypożyczonym rowerem miejskim i jadę w kasku. Podczas godzinnej jazdy spotkałam się z około dziesięcioma komentarzami od mijanych ludzi, że jak to, hehe, wypożyczonym rowerem w kasku? Hehe ale beka.
Skąd w ludziach takie wyśmiewanie kasku, że to wstyd? Ja zawsze jeżdżę w kasku, czy to na swoim rowerze czy wypożyczonym.
W szkole za gówniaka też się ze mnie śmiali, bo jedyna w kasku jeździłam z własnej nieprzymuszonej woli. Trochę przykre ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#rower
  • 106
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Slodkie_Mango_Z_Ananasem: niech słuchaj Polaczków, nie od dzisiaj wiadomo, że przed i w trakcie oraz po szkodzie głupi.

Nie jeden sobie głupi ryj rozwalił bo duma mu nie pozwoliła się zabezpieczyć.
  • Odpowiedz
przy okazji - czy jest tu ktoś to byłby w stanie polecić mi jakiś fajny kask? chcę zacząć jeździć na rolkach, ale bez kasku raczej się nie wybiorę ()
  • Odpowiedz
dobrze, że nic gorszego się Tobie nie stało. Zdania swojego nie zmienię, zawsze będę jeździć w kasku niezależnie od tego co ktoś o tym sądzi. Cenię bardziej swoje zdrowie i życie, niż "opinię" innych ¯_(ツ)_/¯


@Slodkie_Mango_Z_Ananasem: ale to ty dzwonisz
serio, każdy ma w------e j---a na ciebie i twój kask lol
  • Odpowiedz
@Slodkie_Mango_Z_Ananasem: Sam kasku nie lubię, ale jak ktoś tak woli lub po prostu dba o swoje bezpieczeństwo to tym lepiej dla takiej osoby. Nie przejmuj się jakimikolwiek komentarzami ja ten temat, polecam metodę kujawską. Olej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pamiętam jak chyba w tamtym roku na wykopie ktoś wrzucił zdjęcie jak jeździł bez kasku po lesie i przywalił jakoś swoją głową w gałąź. Widać było wielkiego
  • Odpowiedz
@Slodkie_Mango_Z_Ananasem: Przykre jest to, że piszesz takie kocopoły! Co Ty, ankietę przeprowadzałas wśród ludzi? Ja jeżdżę zarówno w kasku jak i w czapce albo bez kasku i nigdy nikt się mnie o to nie pytał, dlaczego tak robię.
  • Odpowiedz