Wpis z mikrobloga

  • 682
Jadę sobie wypożyczonym rowerem miejskim i jadę w kasku. Podczas godzinnej jazdy spotkałam się z około dziesięcioma komentarzami od mijanych ludzi, że jak to, hehe, wypożyczonym rowerem w kasku? Hehe ale beka.
Skąd w ludziach takie wyśmiewanie kasku, że to wstyd? Ja zawsze jeżdżę w kasku, czy to na swoim rowerze czy wypożyczonym.
W szkole za gówniaka też się ze mnie śmiali, bo jedyna w kasku jeździłam z własnej nieprzymuszonej woli. Trochę przykre ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#rower
  • 106
@Slodkie_Mango_Z_Ananasem: Normalnie bym powiedział, że kask jest niepotrzebny w mieście (nie żebym wyśmiewał) ale w Polsce nie jest normalnie. Jak nie pieszy ładujący się pod koła to jego pies, jak nie pies to kierowca spychający do krawężnika albo zajeżdżający drogę. Jak nie kierowca to jakiś rowerowy #!$%@? co wymusza pierwszeństwo jadąc na czołówkę albo robi slalom między innymi rowerzystami. Także noś kask, bo głowa ważniejsze niż czyjś brak wyobraźni.
z około dziesięcioma komentarzami od mijanych ludzi, że jak to, hehe, wypożyczonym rowerem w kasku


@Slodkie_Mango_Z_Ananasem: Żeby taki wynik osiągnąć to chyba trzeba było jeździć po parku gdzie zgromadziło się kilkadziesiąt tysięcy emerytów (koniecznie w parach aby mieli z kim gadać) i mieć na trasie system mikrofonów/szpiega który podsłuchiwałby ich rozmowy.
PS Dotychczas wstydziłem się podrywać kobiety na ulicy, ale skoro Polacy są jednak tak otwarci i skorzy do rozmowy niż
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Slodkie_Mango_Z_Ananasem: ale słyszałaś że tak mówili, czy wyglądali jakby to mówili, bo jednego gościa że stop bzdurom też w ten sposób potrącił tramwaj, ale nikt tego nie widział

No i tak w ruchu słyszałaś te komentarze tak? Jak jechałaś rowerem? W momencie gdy 1/4 rowerzystów ma kaski na głowie.

Bo te komentarze to najprędzej mogły być od Twojej rodziny