Wpis z mikrobloga

  • 0
@Mikka po prostu zabicie kogoś szukającego schronu świadczy o większym okrucieństwie, bo jest to zabójstwo niekonieczne. Nie bez powodu prawo konfliktów zbrojnych zawiera obowiązek odróżniania uczestników walki zbrojnej od ludności cywilnej przez strony konfliktu
  • Odpowiedz
@Moisze: z punktu ewolucji kobieta jest cenniejsza, bo dzięki niej może przetrwać gatunek, ale już aborcja zdrowego płodu w dowolnym momencie trwania ciąży, to postęp cywilizacyjny i argumenty o ewolucji i degradacji społeczeństwa, to literalny NAZIZM bo nie wolno zmuszać ludzi do ponoszenia konsekwencji swoich własnych wyborów jak jakieś prymitywy (no chyba że to facet, to niech płaci alimenty, BO MÓGŁ PRZECIEŻ NIE RUCHAĆ XD)
  • Odpowiedz
@Kaiwo: Właśnie te wszystkie prawa międzynarodowe prowadzenia wojen mnie najbardziej bawią. Wyżynajcie się, ale humanitarnie xD. Wiem że to jakaś zdobycz cywilizacyjna bo przynajmniej ludność cywilna nie cierpi i są jakieś zasady a nie barbarzyństwo w postaci ludobójstwa. Ale mimo to.
  • Odpowiedz
  • 1
@Mikka No oczywiście, najlepiej byłoby, gdyby w ogóle wojen nie było. Wojny nigdy nie są humanitarne, ale jak już tak bardzo chcą zabijać, to przynajmniej lepiej, żeby zginęło jak najmniej osób.
  • Odpowiedz
Dlatego w sytuacji konfliktu w naszym regionie dokonuje dezercji i niech kobiety same walcza


@robertK: Ja tak samo, nie mam zamiaru umierać za ten gówniany kraj, a przede wszystkim za rządzących. Zwłaszcza, że PO zlikwidowało karę śmierci za dezercję, więc wybór jest oczywisty.
Nie kiwnę nawet palcem, w razie jakiegokolwiek konfliktu, tylko spieprzam.
  • Odpowiedz
Jaki był postulat strajku kobiet i jaki kraj/kraje wtedy były stawiane za "wzór"?


@performance_artist: Aborcja do 12tyg na żądanie. To chyba coś innego niż "aborcja zdrowego płodu w dowolnym momencie trwania ciąży". Chochoł jak to u prawicy.
  • Odpowiedz
@Silmarils: Dziwisz się biorąc pod uwagę jak bardzo nierówno nas państwo traktuje? Emerytury, kursy tylko dla kobiet, dodatki tylko dla kobiet, szkolenia 70-30, nawet 500+ jest pod kobiety.
  • Odpowiedz
@grzsci: No tak ja tworze konflikty xD

Top tier tego świata który tworzy ład rządy i wywołuje wojny ma przypadkiem te same genitalia co ja (i na tym kończą się nasze cechy wspólne), mireczek który sobie żyje spokojnie i nikomu nie wadzi, wiec jest to moralnie usprawiedliwione ze mogę zdechnąć na wojnie xD pod rygorem kuli w łeb przed sądem polowym za dezercje lub długoletniego wiezienia

Idąc ta logika kobiety nie
  • Odpowiedz
  • 2
Top tier tego świata który tworzy ład rządy i wywołuje wojny ma przypadkiem te same genitalia co ja (i na tym kończą się nasze cechy wspólne),


@Szalom No popatrz, a jak przychodzi do przechwalania się, która to z płci wynalazła więcej wynalazków, albo więcej osiągnęła w świecie nauki, to jakoś ta cecha wspólna jaką są genitalia nagle staje się bardzo ważna xD

mireczek który sobie żyje spokojnie i nikomu nie wadzi, wiec
  • Odpowiedz