Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Mikka: oczywiście lepiej, żeby nikt nie umarł, ale czasami szybka śmierć jest lepsza od godzin gwałtów i tortur. I oczywiście mężczyzn też to spotyka, ale skala tego jest zdecydowanie mniejsza.
Natomiast, co do przymusu bronienia kraju, to uważam że jest bardzo dyskryminujące dla mężczyzn. Pobór powinien dotyczyc każdego, albo nikogo. Bez mężczyzn w koncu tez się nie odbuduje kraju.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skitarii: to zabrzmi dziwnie, ale w pewnym sensie tak, śmierć mężczyzn na wojnie to dla mnie coś bardziej naturalnego niż śmierć kobiet. Mężczyźni ginący na wojnach to straszna "tradycja" od tysięcy lat. Nie będę przepisywać swojego komentarza, tam starałem się wyjaśnić dlaczego tak uważam
  • Odpowiedz
  • 2
@Antonin Tak naprawdę to powiedział to co jest powszechnie uznawane, społecznie śmierć mężczyzny nie jest uznawana za taką samą "krzywdę", jak śmierć kobiety. Tak samo jest w innych tematach.
  • Odpowiedz
to zabrzmi dziwnie, ale w pewnym sensie tak, śmierć mężczyzn na wojnie to dla mnie coś bardziej naturalnego niż śmierć kobiet. Mężczyźni ginący na wojnach to straszna "tradycja" od tysięcy lat. Nie będę przepisywać swojego komentarza, tam starałem się wyjaśnić dlaczego tak uważam


@AnimalMotherPL0: gwałty na wojnach też są od tysięcy lat i to również stara "tradycja" wojenna. Do nich też znacznie lżej podchodzisz?
  • Odpowiedz
@Trusky92: Jak można stawiać wartość jednego życia ponad drugim? Co za różnica jakiej płci człowiek umiera... Naprawdę przyszło nam żyć w BARDZO dziwnych czasach. Nie rozumiem tej narracji.
  • Odpowiedz
Wykopowe piekło mężczyzn opiera się na mizoginii praktycznie od samego początku. Ckliwe wykopaliska na głównej i wpisy w gorących to głównie miejsca, gdzie można sobie odreagować i powyzywać kobiety. Szkoda, ale czego ja oczekiwałam na tym portalu xD


@Silmarils: Kolejny dowód, że różowe nie są w stanie odczuwać empatii do mężczyzn
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@skitarii: nie, bo w mojej opinii gwałt może być rzeczą nawet gorszą od śmierci. Użycie słowa "naturalniejsza" było błędem, po prostu większość ofiar podczas wojen to mężczyźni, składa się na to wiele czynników. Śmierć kobiet podczas wojny nie jest aż tak powszechna i dlatego jest bardziej szokująca. Tym bardziej, że tak jak wspominałem, kobiety nie kojarzą się z wojną
  • Odpowiedz
Onet przegiął pałę, nie pierwszy raz. Co za uje z nich niesprawiedliwe, tępe miernoty.
Przecież wiadomo że kobiety i dzieci rozpętują każdą wojnę bo rządzą światem, jeszcze cwane Karyny wysyłają biednych mężczyzn na te bijatyki.
Siedzą se potem w domach i czekają na łupy z wojny; biżuterię, klejnoty, monety. Od małego tępić dziewczynki, nie pozwolić im się bawić pistoletami i autkami wojskowymi bo potem rosną i wpadają na debilne pomysły konfliktów światowych!
  • Odpowiedz
Serio, wybierz się do specjalisty.


@Fidel1: Dobrze, jak każesz to tak zrobię. Jak psychiatra zapyta po co przyszłam to mu powiem że random z wypoka kazał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 4
@Trusky92 może dlatego, że liderami obu stron konfliktu są mężczyźni. Mężczyźni spalili i świętowali spalenie palistyńskiego meczetu i mężczyźni zesłali rakiety na Izrael. Kobiety zazwyczaj nie mają z konfliktem nic wspólnego, dlatego ich śmierć w wojnie jest bardziej tragiczna
  • Odpowiedz