Wpis z mikrobloga

To jest jakiś śmiech na sali @x-kom jak traktujecie klientów.
Dziś dostałem od was sms ze towar jest do odbioru w sklepie stacjonarnym ale bez info na mail i bez zmiana statusu na waszej stronie. Więc widząc jak traktujecie ludzi w ostatnim czasie napisałem na waszym czacie żeby dowiedzieć się o co chodzi. Dostałem jakąś lakoniczną informacje że do odbioru nie jest karta graficzna tylko voucher. Na początku konsultant nie chciał mi powiedzieć jaki dopiero po dopytaniu się o co chodzi dostałem informację że to voucher na gry nvidia do pobrania z ich strony XDDD WTF
Zero informacji, że zamówiona w zeszłym roku karta graficzna (MSI GeForce RTX 3080 GAMING X TRIO) nie zostanie mi dostarczona i dlaczego tak się stało, a do tego musze zapierniczać do stacjonarnego sklepu bo nie możecie przesłać mi tego nic niewartego kodu SUPER VOUCHERA.
Wiem że tych kart już nie ma i nie będzie, a nowe chcecie opędzlować z taką przebitką, że głowa mała ale to żałosne w jaki sposób to robicie.
Nie będę darł szat i zaklinał się, że nic nie kupię bo pewnie kupie o ile cena będzie najbardziej atrakcyjna natomiast zdecydowanie szeroko pojęta obsługa klienta nie będzie tutaj żadnym kryterium @morele_net chociaż oferowało voucher na jakąś tam kwotę po który nie trzeba jechać osobiście.
Ogólnie nie polecam.

#rtx #oszukujo #pcmasterrace #nvidia #kartygraficzne #afera
  • 13
  • Odpowiedz
Wiem że tych kart już nie ma i nie będzie, a nowe chcecie opędzlować z taką przebitką,


@wole_wolmo: nie tyle oni co producent. Producent sobie stwierdził że skończył z produkcją X trio przez co nie dostarczy ich do sklepów i sklepy nie mogą wywiązać się z zamówień. Jednocześnie producent zapowiada że na rynek wprowadza Z trio :) Można się domyśleć że zmienili literkę tylko po to by spylić je sklepom w
  • Odpowiedz
nie wina x-komu tylko MSI


@supra107: to nie wina Xkomu? A co, nie zauważyli, że klienci czekają ponad pół roku? 10 razy mogli zaproponować alternatywne rozwiązania, zamiast czekać i liczyć na cud.
  • Odpowiedz
@wole_wolmo: Ciekaw jestem czy ten voucher jeszcze można aktywować, przecież promocja skończyła się bodajże w listopadzie ;) Nie wspominając o tym, że musisz posiadać 3080, żeby go aktywować. Mi wysłali dwa miesiące temu maila, że vouchery nvidii zostały wywalone z mojego zamówienia na 3080, bo promocja się skończyła :P
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@majk3l: To klient ma zadecydować jaki chce produkt a nie sklep, a że sytuacja z towarem jest taka jaka jest to co się dziwisz. Nie dogodzi wam się bo zawsze będzie jakieś ale. Nie będzie robić preorderów to źle, będzie robić i nie będzie towaru nie z ich winy też źle, z propozycją alternatyw też byście się spieniali. xD
  • Odpowiedz
@supra107: 8 miesięcy temu nikt by nie poszedł na ugodę typu -" w zamian dostaniesz RTX 3070 w specjalnej cenie, niższej niż rynkowa".


Natomiast po kilku miesiącach czekania, jestem w stanie się założyć, że większość by na to poszła. A dla xkomu to żaden problem zrobić takiego deala.
  • Odpowiedz
Numer zamowienia poszedl na pw.

Ja jestem w stanie zrozumiec wszystko. Spoko covid, problemy z produkcja i transportem.

Ale voucher z grami z internetu po ktore musze pojechać do sklepu bez żadnego info gdybym sam nie dociekał to śmiech na sali XDDD

No właśnie o to mi chodzi
@majk3l
Sklep @x-kom spokojnie mogl zaproponować jakąś alternatywe 3070/3060 ti/inne 3080 albo te nowe 30xx co wyszły w cenach rabatowych przy ktorych oni wyszliby
  • Odpowiedz