Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kurde, przez przeglądanie wykopu uświadomiłam sobie że mój chłopak ma "cofniętą" szczękę czy cokolwiek to znaczy, że niby wada zgryzu i złe oddychanie. Do tej pory uważałam po prostu, że ma brzydki profil xD co nie zmienia faktu że bardzo mi się podoba jego buzia i jest mega atrakcyjny dla mnie z wyglądu. Oprócz tego kocham jego poczucie humoru, poglądy na życie, fakt że jest samodzielny, dojrzały, ma dystans do wielu spraw, potrafi świetnie gotować i co najważniejsze dzięki niemu czuję się dobrze ze sobą, z otoczeniem, po prostu lekka, kochana i spokojna.

Mam #!$%@? na jego brak zarostu i jakaś tam wykopową szczękę i inne cechy które tutaj uznaje się za #przegryw xD

Ludzie zacznijcie mieć do siebie więcej dystansu i przestańcie się skupiać tak na wyglądzie, zarówno swoim jak i kobiet. Nie dość, że w sobie szukacie na siłę wad to jeszcze krytykujecie kobiety, bo jak Julka to źle bo typowa Julka - zrobione pazury, brwi i rzęsy jak szczotki, a jak zwykła dziewczyna to że szara myszka albo ulana albo coś xd a już najbardziej śmieszy mnie sapanie do lasek co szukają wyższego kolesia przez gości którzy z deskami się nie umówią.
Na koniec dodam jeszcze że spotykałam się również z chłopakiem o szczęce chada który ogólnie z wyglądu był bardzo przystojny, może nawet spełniał wszystkie normy wykopowego ideału xD Jednak nie był to udany związek, chyba ciągnięty trochę na siłę i z przyzwyczajenia. Po prostu nie pasowaliśmy do siebie.
Także powodzenia życzę w zmianie swojego #!$%@? światopoglądu i w znalezieniu swojej wybranki. Więcej dystansu i pewności siebie! Gdzieś tam na świecie jest ktoś kto pokocha Was bez względu na wasze zakola i inne wysrywy którymi się karmicie :3

#milosc #zwiazki chyba #blackpill #tinder #logikaniebieskichpaskow #podrywajzwykopem #tfwnog #stulejacontent #gownowpis

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #609ae3d1fe0977000b8aee6a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania:

Ludzie zacznijcie mieć do siebie więcej dystansu i przestańcie się skupiać tak na wyglądzie


Ta, powiedz to ludziom którzy zniszczyli mi życie, bo zabawnym było pośmiać się, poznęcać i wykluczyć kogoś bo wygląda jak gówno. Powiedz to wszystkim, którzy mnie uważają za podczlowieka. A nie, chwila, to przecież moja wina bo mam #!$%@? charakter i siedząc sobie jestem na tyle toksyczny że zasłużyłem.

Gdzieś tam na świecie jest ktoś kto