Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
: I tutaj pojawiają się mistyczne plusy kupowania spekulacji cenowej a nie samej krypto ;) (revolut itd, tak wiem doga akurat tam nie ma).
@mirkax: Co masz na myśli? W czym to lepsze?
@dnasstorm: Tylko kompletne bezmózgi pakujące się po same jaja w jakieś Liski utopiły kasę, ludzie z promilem rozsądku chociaż część kasy ulokowała w ETH/BTC czy chociaż jakieś inne rozsądne alty które nie były promowane przez naganiaczy w Internetach. Oczywiście większość pewnie utopiła bo zasada, że większość ludzi jest głupia w krypto działa idealnie dlatego wiele kretynów będzie chciało tego zakazać albo regulować by ratować takich idiotów, debili, kretynów. Tak samo teraz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@UczesanyPedryl: Nokia akurat ma kontrakt na 5G z tego co czytałem a na GME ludzie liczą na short squeeza i jest to podarte analizą techniczna ale tak to się zgadzam.

Ludzie po prostu chcą duże zyski szybko a maja straty lub duże straty, też szybko.
Tylko kompletne bezmózgi pakujące się po same jaja w jakieś Liski utopiły kasę, ludzie z promilem rozsądku chociaż część kasy ulokowała w ETH/BTC czy chociaż jakieś inne rozsądne alty które nie były promowane przez naganiaczy w Internetach


@UczesanyPedryl: xD no tak, bo btc i eth to powazny instrument finansowy, nie sluzy ani troche do spekulacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dnasstorm: hazard to poważny problem społeczny, niestety w Polsce bardzo lekceważony. W zasadzie w ogóle się z tym nie walczy, nawet się do tego zachęca. Na Wykopie co chwilę mi się reklamuje jakiś bukmacher albo inne internetowe automaty do gier.

Te internetowe automaty już w Polsce setki rodzin porozbijały. Na początku się gra dla funu, dla tej adrenaliny. I niektórzy nawet potrafią na tym etapie wygrać, być na plus. Taka wygrana