Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@KupaNaStole: ja tam je szanuję. Jak większość ludzi, których nie znam na początku. Powiedzmy że jak kogoś poznaje to ma u mnie szacun początkowy 50/100. Czy jest sex workerka to nie wpływa na szacun, ludzie się grzmocą po kątach w gorszym charakterze i nie ma takiego halo. () jak dla mnie powinni to opodatkować zrobić od 18 czy 21 roku życia i niech się
@KupaNaStole: a czy w sumie jest cos zlego w #!$%@? sie za pieniadze? To zarabianie na prymitywnych ( to troche zle slowo ) potrzebach, tak jak otwarcie kasyna, punktu z automatami do gier, czy sprzedaz papierosow, alkoholu, albo tlustego jedzenia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KupaNaStole: dla mnie najśmieszniejsze jest to, że odbiorców takich usług nazywają spermiarzami, incelami itp.

zamiast klientami albo nawet #!$%@? widzami przecież to oni (jeśli praca seksualna to jedyne twoje źródło utrzymania) trzymają cię przy życiu

@Hades667: bodaj w Szwecji jest jeszcze "lepiej". Dawanie jest legalne, a branie nie. Dupy mogą się #!$%@?ć ale jak przykładów m przyłapią to karany jest klient ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KupaNaStole: Dokładnie, będziemy wszyscy dawać sobie dupy bez zdefiniowanej płci, i z tak uzyskanego dochodu płacić 100% podatku na reparacje dla czarnych za niewolnictwo. Dopiero wtedy nastąpi ten długo oczekiwany dzień kiedy neuropa osiągnie swój cel i zakończy działalność na wykopie.