Wpis z mikrobloga

Ogarnij się. Część 1 - "Lekarz z Meksyku"

https://www.youtube.com/watch?v=ZZ5LpwO-An4

Dobra słuchajcie Papy Kasahary, bo wiecznie żyć nie będę; #!$%@? mnie już z tymi wynalazkami z dupy jakimś ATD, Kisspeptynami lub underowymi HCG i IA. Nie każdy ma lekarza z Meksyku jak ja czy mój brat Testoviron.

Ale na tym świecie od czasów COVID wielu lekarzy założyło pełno portali, na których dorabiają wystawianiem recept po konsultacji lekarskiej online. Chyba nie musze mówić, że ta konsultacja to formularz, a na takiej stronie przewija się setki osób dziennie? Dodajesz w swojej tępej mózgownicy fakty? Robi to system, ewentualnie typ klika "ok" jak leci. Tak dostajesz po 10 sekundach SMSa w kodem recepty. Później idziesz do apteki, patrzysz w oczy pięknej kobiecie i mówisz "proszę paczkę prezerwatyw XXL oraz realizację recepty na ovitrelle, by jaja były jak kokosy".

Wiem, że jesteś tępym głupim koksem i zapewne jesteś zbyt ociężały mózgowo, aby skapnąć się co wpisać w rubrykę "Dolegliwości", bo po prostu #!$%@? 1 cm testa co 3 dni i na nic więcej Cię nie stać. No wysil się! Skąd wiedzieć po co jest HCG? Przeczytaj ulotkę debilu (tak znajdziesz w internecie):

Mężczyźni: hipogonadyzm hipoganadotropowy; opóźnione dojrzewanie związane z niedomogą gonadotropową przysadki mózgowej; wnętrostwo nie wynikające z przyczyny anatomicznej.


No to wiesz na co już jesteś chory prawda? Czy jeszcze nie tłuku? I tak dalej analogicznie. Kto przyjmuje np. metformine, hormon tarczycy? Połącz dalej sam kropki.

I ćpuny #!$%@?ć; prawdziwy facet dźwiga żelastwo, kuje dupę cyklem zyzza i schyla sie po mydło pod prysznicem na siłowni oglądając piękno męskich ciał, a nie wali po nosie. Dlatego na takich stronach nie znajdzie opio czy tam innych.

Do niczego nie namawiam - jak widać tekst to satyra i lekarza nigdy nie okłamujemy a leki stosujemy zgodnie z jego zaleceniami, a portale w/w opisywanego typu nie istnieją i w cale ich nie wyświetla 10000 pozycji w google po wpisaniu "e-recepta"

Ogólnie daj plusy, obserwuj profil lub tag #fullborsukworkout jak chcesz wpisy - dieta, trening i takie jak te z cyklu "Ogarnij się" to czasem coś naskrobie i dzięki mnie nie zginiecie.

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #sterydy #doping #fullborsukworkout
Kasahara - Ogarnij się. Część 1 - "Lekarz z Meksyku"

https://www.youtube.com/watch...

źródło: comment_1620648218yGvR20vUm9JUkqAoWBx8cn.gif

Pobierz
  • 13