Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zdrowie #medycyna #rozowypasek #kobieta #doktor #lekarz
Mirki problem. Moja różowa ciągle przechodzi przez zapalenie pęcherza, lekarz chyba sam nie wie jak pomóc. Raz w miesiącu powtarza się to samo, problem z oddaniem moczu, ból jeśli się uda. Pierwszy raz około 2 lata temu, czasami są przerwy na max 2, 3 miesiące ale później wszystko wraca. Tabletki które pomagają to furaginum itp. Przechodzi po jednym bądź dwóch dniach. Miesiąc temu do tego doszedł ból nerki, krew w moczu po badaniach (nie był widziany gołym okiem) skończyło się na antybiotyku. Po trzech tygodniach ten sam problem. Antybiotyk brała z tymi samymi obawami w styczniu tego roku i sierpniu tamtego roku. Nie miała robonego usg nerek jeszcze. Od dłuższego czasu nie pije alkoholu, nie pali papierosów, nie dotyka chemii domowej. Dba o zdrowie, dba o siebie. Miał ktoś podobny przypadek lub wie co można dalej zrobić?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60980681fe0977000b8aea2a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 17
Słyszałem podobną historię, to okazało się, że dziewczyna ciągle podcierała się od tyłu do przodu i w ten sposób ciągle dochodziło do zakażeń cewki moczowej. Niech spróbuje zwiększyć higienę w tych miejscach. Może też jakieś nieprzewiewne majty nosi 24 godziny na dobę. Jest wiele możliwości.
@AnonimoweMirkoWyznania: Miałam same. Jak był krwiomocz to dostałam od lekarza POTĘŻNY antybiotyk Uromaste i to pomogło doraźnie. Problemem było że ciągle łapałam to gówno na nowo. Na to pomogła D-Mannoza, to jest taki cukier, który się rozpuszcza i pije i on w cewce wyłapuje bakterie i wydalasz je ORAZ do tego koniecznie pranie bielizny w 60 stopniach (zabija bakterie kałowe), ORAZ darowanie sobie stringów ORAZ siusianie po stosunku ORAZ minimum 2
OP:
Jutro idziemy do innego lekarza, bo już brakuje sił,pewnie na dniach usg. Wszystko sprawdzone, sok z żurawiny, zmienianie bielizny, materiału, płyny do mycia okolic intymnych, picie dużej ilości czystej wody. Pościera się prawidłowo, zawsze myje ręce. Po seksie zawsze szybko pod prysznic by dokładnie się umyć. Badania moczu wcześniej były bez odchyleń, miesiąc temu krew, a dzień po skoczeniu antybiotyku już wyniki były prawidłowe. Podczas seksu wszystko bez problemów. Jutro
@AnonimoweMirkoWyznania: po seksie oprócz mycia jeszcze zawsze siku, żeby przepłukać cewkę ;) a antybiotyk był dobrany po posiewie, czy na oko? Jeśli na oko, to koniecznie posiew. Ja tez miałam nonstop infekcje, aż w końcu w posiewie wyszedł mi jakiś paciorkowiec, na którego furagina nie działa (chociaż miałam wrażenie ze pomaga). Po odpowiednim antybiotyku mam spokój od 4 lat.