Wpis z mikrobloga

Szkalujesz - plusujesz. Ten człowiek odbiera mi smak oglądania mojego ukochanego sportu i niszczy fun. Do tego jeszcze #!$%@?ący styl bycia i #!$%@? głupot. Każdy wywiad to samo, bezpłciowa PRowa gadka, aż słuchać się nie da. Upiję się ze szczęścia jak ten pajac odejdzie z F1 i przejdzie na emeryturę. Kierowca i zespół wybitni to i wyniki są. Najgorsze, że F1 zbyt wiele nic z tym nie robi. Porównajcie sobie to do tego co F1 stawała na głowie lata temu by zatrzymać dominację Ferrari i Schumachera.
#f1
źródło: comment_1620574482hUcRBxqwpMO5HnKc7vfX79.jpg
  • 40
@milosz1204: Chciałbym być czarny. Wtedy owszem, Lewis by mnie #!$%@?ł bo od afery sukienkowej stał się człowiekiem nijakim, bez charyzmy, ale przynajmniej mógłbym mu kibicować. Jest zajebisty i to jest najgorsze, nie da się go pokonać. Te #!$%@? #!$%@? z Merca, które lobbowały za wprowadzeniem silników, które mieli już gotowe... To wszystko ich wina, ich i Berniego, że do tego dopuścił.
@milosz1204 ja dałem plus, ale patrzę na to już inaczej. Siła Hamiltona wynika też że słabości innych zespołów. Sorry, ale inni też muszą się ogarnąć. Ver robi błędy, RB jako zespół też. Perez odstaje, w dodatku AT miało być super mocne a tylko Galsy ratuje ich honor bo Japończyk okazał się być mały furiatem bez klasy. Także można Hamiltona nie lubić, ale po prostu reszta trochę mu ustawia sprawę.
@milosz1204: Też mnie to #!$%@?. Dominację Ferrari starano się ukrócić w zasadzie co chwilę, dominację Red Bulla ukrócono po 4-5 latach, a Mercedesa postanowili lekko znerfić po 7 sezonach, ale ten mając taką przewagę sezon wcześniej i tak postanowił odkręcić. Z resztą teraz też ściemniają, żeby tylko pociągnąć Red Bulla do rozwoju tego bolidu.
Brawa dla FIA i Berniego za danie im handicapu w postaci silnika i opon. Brawa za udupienie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
w dodatku AT miało być super mocne

Tak a Kubica też wykręcił najlepszy w testach Alfą i co było rok temu ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ta teoria o niewiadomo jak szybkim Alpha Tauri była niedorzeczna od samego początku
Najlepszy kierowca wszechczasów i kwik frustratów tego nie zmieni


@ppiasq: Raczej najlepszy zespół wszechczasów. Przykład Russella pokazał, że każdy może wygrywać w tym bolidzie, nawet kierowca z końca stawki.

@mroznykasztan co mnie ominelo gekon wygral jezdzac mercem ?
@milosz1204: Swoją drogą Mercedes i On, tworzą idealny duet. Hamilton ma talent, nie można mu tego odmówić. Przegrał raz mistrzostwo z Rosbergiem, ale w tamtym okresie emocje sięgały zenitu gdzie i tak wcześniej „łyknął” Niemca w 2014 i 2015. Rosberg po wygraniu majstra poszedł od razu na emeryturę, a jest rok młodszy od Hamiltona i teoretycznie mógłby wciąż jeździć.
Hamilton naprawdę miał pod górkę w życiu, a teraz zamyka wszystkim usta.
@Kutang-Pan: Senna też był cieńki, bo przegrał z Prostem? Tylko Schumacher zawsze wygrywał z teammatem, ale nigdy w karierze nie miał dobrego kierowcy w zespole, ani Irvine ani Bariczello w życiu by nie wygrali MŚ (może Barichello jak Ferrari miało sekundę przewagi nad wszystkimi, oczywiście jeśli miałby za partnera Lukę Badoera albo innego ogórka), a Rosberg i Button to byli kierowcy mistrzowskiego kalibru.
@milosz1204: @Najmilszy_Maf1oso: Mam wrażenie, że obaj nie zauważacie jednej istotnej rzeczy. Tego, że tak dominujący kierowcy są dźwignią napędową sportu. Że dzięki oponiarzowi duża część ludzi, zakładam że wy również, ogląda wyścigi. Chociażby mając nadzieję, że mu się nie powiedzie.
@milosz1204: ogladam f1 od 2 sezonow wiec mozna powiedziec ze jestem EKSPERTEM wiec zajme stanowisko.

Hamilton to krol i najleoszy kierowca w stawce. Do tego ma swietny kintakt z najlepszym zespolem przez co tworza kombinacje nie do objechania. Zarowno Ham jak i Merc ciagle motywuja sie do ciezkiej pracy o czym swiadczy 14 tytulow (po 7 HAM i MERCA). Talent potwierdza przecietna dyspozycja Bottasa ktory ma taki sam bolid a nie
Te #!$%@? #!$%@? z Merca, które lobbowały za wprowadzeniem silników, które mieli już gotowe


@chianski: Coś ci się pomieszało, Renault i Merc chcieli rzędowe czwórki, Ferrari zagroziło że v6 albo wychodzą z F1