Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam, a raczej miałem studenta na zleceniu, który do wykonywanej pracy korzystał z nielegalnego oprogramowania. Czy można go jakoś dojechać?
Czy w przypadku zlecenia okres wypowiedzenia na 2 miesiące jest faktycznie nielegalny?

#dzialalnoscgospodarcza #firma #prawo #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6097d3d2fe0977000b8ae9bd
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mam, a raczej miałem studenta na zl...

źródło: comment_1620562987fxkBUOQNdxgjOQerVowXfM.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
Pewnie chciał przyoszczedzić, plot twist, na umowę zlecenie za prawdopodobnie minimalną krajową nie znajdziesz kogoś z oryginalnym oprogramowaniem które często kosztuje kilka tysięcy xD
  • Odpowiedz
@Phatee: @TenTypZez: @NPC_358034: daleko mi do bronienia januszy, ale w przypadku umowy zlecenia zapewnienie narzędzi do pracy stoi po stronie zleceniobiorcy.

@AnonimoweMirkoWyznania: nie warto chyba tego ciągnąć bo możesz trafić na różne czarne listy zleceniodawców które krążą w kręgach artystów i możesz mieć potem problem ze znalezieniem wykonawcy (#!$%@?ąc od tego że to co robi jest nielegalne). Co do wypowiedzenia, nie wiem ale wydaje
  • Odpowiedz
a dlaczego robił na nielegalnym oprogramowaniu? Nie dostarczyłeś mu narzędzi niezbędnych do pracy? Pewnie jeszcze na swoim kompie pracował, bo firma sprzętu nie zapewniła.


@Phatee: rozumiesz słowo "zlecenie"?
  • Odpowiedz