Wpis z mikrobloga

Afera z wykopkiem to kolejne potwierdzenie blackpilla, który jasno mówi, że dla kobiet atrakcyjni są faceci z cechami mrocznej triady, które wykopek bez wątpliwości posiada:

Narcyzm - te zdjęcia w wannie, rozbieranie się do sprzątania, chyba nie trzeba nic dodawać.
Makiawelizm - zmanipulował ludzi dla własnych zysków.
Psychopatia - tylko ktoś taki zdolny jest do okłamania ludzi pokrzywdzonych, chorych, odrzuconych przez społeczeństwo oraz cierpiących, tylko po to, żeby wyciągnąć od nich pieniądze.

Tacy ludzie są atrakcyjni dla kobiet i trzeba być kompletnym ignoranckim normikiem, żeby twierdzić, że "haha blackpill obalony, bo ma brzydką mordę i ruchał". Ci którzy tak twierdzą zupełnie nie znają podstaw blackpilla.

#blackpill #wykopek #przegryw
  • 25
@KorwinizacjaPrzelyku: oho, już wygląd jednak nic nie znaczy, ważny jest charakter xD

Ci którzy tak twierdzą zupełnie nie znają podstaw blackpilla.

xD

Black Pill adherents believe that looks are genetically determined, and that women choose sexual partners based solely on physical features (“lookism”), so whether or not a person will be an incel is predetermined.

ale pewnie to nie ten yyy black pill, tamta definicja jest nieaktualna od kilku godzin
@KorwinizacjaPrzelyku: Czyli jeśli jesteś czarną triadą to ruchasz bez problemu nawet jeśli jesteś 0/10? xD Z całego 117 punktowego wysrywu wybierasz jeden podpunkt i ignorujesz wszystkie pozostałe. Tzn że każda czarna triada jest wygrywem? Tzn ja sobie wybiorę podpunkt z długością penisa to mogę stwierdzić że każdy z 20cm #!$%@? rucha? To fajna ta teoria taka niezbyt trzymająca się kupy xD W jakim stopniu na atrakcyjność wpływają cechy charakteru a w
Narcyzm - te zdjęcia w wannie, rozbieranie się do sprzątania, chyba nie trzeba nic dodawać.

Makiawelizm - zmanipulował ludzi dla własnych zysków.

Psychopatia - tylko ktoś taki zdolny jest do okłamania ludzi pokrzywdzonych, chorych, odrzuconych przez społeczeństwo oraz cierpiących, tylko po to, żeby wyciągnąć od nich pieniądze.


@KorwinizacjaPrzelyku: Można powiedzieć, że moim autorytetem moralnym jest Pan Janusz Tracz
@NPCno123123: Żeby się dowiedzieć co wpływa w jakim stopniu musisz się zapoznać z tymi badaniami. To ty próbujesz traktować to zerojedynkowo: przegryw albo wygryw.

Wykopek wchodził w związki, więc jakieś laski znalazły w nim coś atrakcyjnego. Dla mnie nie jest wygrywem, bo związek z chorą psychicznie dziewczyną, która go zdradzała, a następnie zemściła się na nim koło wygrywu nawet nie stało.

Mój post to wyśmianie takiego zerojedynkowego podejścia, które jak sam
@KorwinizacjaPrzelyku: Dlatego ten spis badań które zapostowałeś jest nic nie warty. Żadnej metaanalizy, żadnych wniosków. Wszystkie teorie mają na celu jedno, przewidywanie pewnych zjawisk i zachowań, black pill nie wyjaśnia niczego. W jednym wypadku weźmiemy ze wszystkich badań jedno albo dwa i zignorujemy pozostałe, w innym przypadku weźmiemy te które były zignorowane a zignorujemy te które w poprzednim były kluczowe i okazuje się że mamy sprzeczne wnioski, niczego nie jesteśmy w