Wpis z mikrobloga

Szukałem sobie wczoraj ubrań na siłownię z nike. Na stronie głównej były wymieszane stroje damskie i męskie. Zwróciłem uwagę, że jedną oferte dla kobiet reklamuje osoba otyła. Z ciekawości odpaliłem płeć ,,kobiety'' i na każdej stronie była przynajmniej jedna oferta gdzie jakiś produkt reklamuje otyła/gruba dziewczyna. W innych kategoriach to samo.
Następnie przełączyłem na ,,mężczyźni'' i nie uwierzycie ( ͡° ͜ʖ ͡°) - ubrania są pokazaywane TYLKO na szczupłych albo wysporotwanych facetach. Dla pewności przejrzałem kilkanascie stron, ani jednego grubego nie znalazłem. Dlaczego takich ubrań nie może reklamować jakiś koleś z piwnym brzuchem? Bo co? Bo brzydkie? Bo się nie sprzeda? Dlaczego bycie grubym jest ,,cool'' tylko jak jesteś kobietą?

Ale wiadomo ,,body positive'' i ,,każde ciało jest super'' ,a jak jesteś grubym facetem to zamknij mordę brzydalu. Reklamy z otyłymi/z zarośniętymi pachami, nogami u kobiet, tak mężczyzna zawsze musi ładnie wyglądać na tip top...
#lewackalogika #urojenialewakoidalne #bekazlewactwa #silownia #bekazgrubasow
Pobierz technojezus - Szukałem sobie wczoraj ubrań na siłownię z nike. Na stronie głównej był...
źródło: comment_1620468737Z6DTIq2J5icb29kdXE36m9.jpg
  • 80
odpowiedź na twoje pytanie: faceci mało kupują ubrań. Szczególnie otyli mają wyjebke na to jak wyglądają. A grube laski chcą dobrze wyglądać nawet jak są grube.


@allesisthelal: nie zgodzę się z tym. Są i grubi mężczyźni, którzy dbają o to w czym chodzą. Różnica jest taka, że teraz próbuje się wmówić otyłym kobietom, że bycie grubym jest ok.
Raczej motywuje do sportu bo w końcu jest rozmiar dla nich..


@allesisthelal: czyli kobiety motywuje, mężczyzn nie, rozumiem.
Kolejny fikoł.

@Phyrexia: nie wiem ile masz, ja też nie mam żadnego kompletu. Ja traktuje komplet jako bluzka+spodnie kupione razem, a nie wszystko oddzielne.
nie no co ty, gruba laska powinna chodzic w worku na ziemniaki. Bedzie miala prawo kupic stroj do cwiczen dopiero jak schudnie, zeby jakis wykopek nie dostawał sraczki


@seraphee: i potwierdzasz to co napisałem. Kobieta to nie może, ale już cie nie obchodzi, że jakiś typ gruby będzie chodził w ,,worku na zamieniaki''. Bo kobieta gruba musi aby reklamy pokazywały otyłe kobiety, bo inaczej będzie smutna, a gruby mężczyzna nie musi,
@Phyrexia: ale ja rozumiem, że zyski grają też w tym rolę. Ale to po prostu zalamuje, jak ktoś pisze argumenty w stylu, że tak nie ma bo faceci się nie przejmują, czy jakieś fikołki, że najlepiej aby kobieta w worku po ziemniakach ćwiczyła. Dodatkowo jak już wspomniałem wszelkeigo rodzaju ruchy grubasów są skierowane dla kobiet.

Dodatkowo jak już pisałem, przez lewicę mamy już sytuacje, że każde ciało kobiety jest piekne, ale