Wpis z mikrobloga

Szukałem sobie wczoraj ubrań na siłownię z nike. Na stronie głównej były wymieszane stroje damskie i męskie. Zwróciłem uwagę, że jedną oferte dla kobiet reklamuje osoba otyła. Z ciekawości odpaliłem płeć ,,kobiety'' i na każdej stronie była przynajmniej jedna oferta gdzie jakiś produkt reklamuje otyła/gruba dziewczyna. W innych kategoriach to samo.
Następnie przełączyłem na ,,mężczyźni'' i nie uwierzycie ( ͡° ͜ʖ ͡°) - ubrania są pokazaywane TYLKO na szczupłych albo wysporotwanych facetach. Dla pewności przejrzałem kilkanascie stron, ani jednego grubego nie znalazłem. Dlaczego takich ubrań nie może reklamować jakiś koleś z piwnym brzuchem? Bo co? Bo brzydkie? Bo się nie sprzeda? Dlaczego bycie grubym jest ,,cool'' tylko jak jesteś kobietą?

Ale wiadomo ,,body positive'' i ,,każde ciało jest super'' ,a jak jesteś grubym facetem to zamknij mordę brzydalu. Reklamy z otyłymi/z zarośniętymi pachami, nogami u kobiet, tak mężczyzna zawsze musi ładnie wyglądać na tip top...
#lewackalogika #urojenialewakoidalne #bekazlewactwa #silownia #bekazgrubasow
technojezus - Szukałem sobie wczoraj ubrań na siłownię z nike. Na stronie głównej był...

źródło: comment_1620468737Z6DTIq2J5icb29kdXE36m9.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@technojezus: Bo kobiety sobie wywalczyły, aby ubrania były pokazywane na realnych modelkach. Jak grubsza osoba chce ćwiczyć to przecież prędzej kupi ubranie na modelce plus size, a nie na szczupłej kobiecie, bo nie będzie wiedzieć jak się układa. Kobiety bez względu na rozmiar chcą wyglądać atrakcyjnie.
  • Odpowiedz
@allesisthelal No takiego odwracania kota ogonem to dawno nie czytałem, ale co po tobie można było się spodziewać? Grubi mężczyźni nie są w stanie zaakceptować że nieatrakcyjni? K---a ty tak na poważnie? Chyba jakieś stare Mariuszem podchodzące pod 50-tkę. Nigdy nie spotkałem typa co by mówił jaki to on nie jest atrakcyjny będąc przy tym ulanym. Zresztą w ogóle nie spotkałem mężczyzny który by mówił o sobie "atrakcyjny", nawet ci którzy mieli spore "powodzenie". Mężczyźni są bardzo niepewni swojego wyglądu, zwłaszcza ci młodzi żyjący w epoce Instagrama i social mediów oraz łapią kompleksy bo nie mogą wyglądać jak top 5% najlepszych samców, których kobiety jak i mężczyźni widzą codziennie w internecie.

podczas gdy kobiety przyjmują krytykę bardzo do siebie i się siebie wstydzą.

Wiesz że mężczyźni też to biorą do siebie? Wiesz że mężczyzn też się krytykuję, a zwłaszcza kobiety? XD Tak samo się wstydzą, na wykopie pełno jest nawet chłopaków którzy się określają tylko najgorszymi określeniami.

Faceci nie są w stanie zaakceptować, że są nieatrakcyjni jak są grubi i mówią, że tak nie
  • Odpowiedz
@stiepan999: Po pierwsze gość z kucykiem nie jest gruby, widać że ćwiczy
A po drugie naucz się czytać ze zrozumieniem

Dla pewności przejrzałem kilkanascie stron, ani jednego grubego nie znalazłem


Ten czarny bez wsadzenia koszulk też wygląda normalnie. Moim zdaniem
  • Odpowiedz
@technojezus: Piszesz typie, że są tylko z szesciopakiem i wysportowani i przejrzałeś kilkanaście stron, mi znalezienie tych fot zajęło może minute bo musialem najpierw wejść w jakieś zakładki na stronie nike.
  • Odpowiedz
Piszesz typie, że są tylko z szesciopakiem i wysportowani


@stiepan999: ale dlaczego kłamiesz?

ubrania są pokazaywane TYLKO na szczupłych albo wysporotwanych facetach


Szczupli, czyli normalny facet co nie ćwiczy, tgaki ,,patyczak'' a wysportowany to wysportowany z szcześciopakiem i fajną sylwetką
  • Odpowiedz
@allesisthelal XD to nie czytaj, wiem że przerasta cię to intelektualnie, zwłaszcza jak ktoś ma argumenty, a ty masz tylko swoją wizję świata i p--------z cały czas bo ty "wiesz lepiej" oczywiście. Zresztą po tym jak kiedyś zaprzeczałaś badaniom naukowym to po tobie nie można się spodziewać czegokolwiek. Dobrze że to konto usuwasz. Nawet nie przeczytasz co piszę i jak tu nie cisnąć beki z "wszechwiedzących" kobiet.
  • Odpowiedz
jakie ty masz argumenty?


@allesisthelal Gdybyś przeczytała to może byś zobaczyła, ale wątpię czy byś zrozumiała bo twój tok rozumowania jest na poziomie dziecka.

Daj debilowi badania to zinterpretuje pod siebie, bo jest debilem

Daj badania takiemu debilowi jak ty to powie że badania nic nie oznaczają XD Nawet ich nie zinterpretuje aż bo ich nie zrozumiesz. Zresztą pewnie po angielsku i tak byś nie umiała przeczytać. Tyle w temacie. Dobra,
  • Odpowiedz