Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pracuję w jednej z firm kurierskich jako "sortowy", zwał jak zwał. Biorę paczkę na linie i jedzie. Dodam, że firma z literką D z przodu. I tak jak już tu jestem tydzień to ja się nie dziwię, że czasem komuś coś przyjdzie popsutego. Bardziej dziwię się, że coś przychodzi i mu działa xD Ludzie, co tu się #!$%@? to nawet sobie nie wyobrażacie xD Wy myślicie, że ktoś tu patrzy w ogóle na napis "UWAGA SZKŁO"? Takie paczki to fruwają po całej hali. Nawet kurierzy tym rzucają i to jak najmocniej "a bo cienszkie, a bo ni mom casu, hehe to ktoś da na gwarancje" xD Mam wrażenie, że niektórzy pracownicy założyli się o to kto najmocniej #!$%@? paczką. W takiej robocie jest rotacja za rotacją. Tutaj nawet po 4h ludzie schodzą na przerwę i już nie wracają xD Dlatego mają #!$%@?.

PS. Życzę Wam paczki, która przyjdzie w jednym kawałku. A ja lecę złożyć wypowiedzenie.

#pracbaza #bekazpodludzi #kurier #kurierzy #dhl #dpd #pracakurieramnaponiewiera

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60941f415a0849000ad36d9e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 10
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Pamiętam jak kiedyś w czasach studenckich wyjechałem do UK w wakacje do pracy to właśnie pracowałem w sortowni. Masakryczna robota. Komuś w czasie takich "zawodów" telewizor wypadł z pudła i potłukł się. Kopnęli go pod taśmę i robota szła dalej. Nikt się specjalnie nie przejął.
  • Odpowiedz
@red7000 Współczuję, cieszę się że uciekłem z tego bagna i nie chcę tam wracać. Ale obecnie nadal mam codziennie doczynienia z kurierami. Szkoda gadać
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak pracujesz tydzień na rozładunku, to nie wiem co tam widzisz, kto czym rzuca... Chyba tylko Ty i twój partner :> Napisałbyś w jakim stanie te paczki trafiają na magazyn, albo jak są zabezpieczone... to jest dopiero patologia.
  • Odpowiedz