Wpis z mikrobloga

@MeanFox: Taka prawda, kobiety obecnie są postrzegane czasami jako: PŁEĆ SPOŁECZNIE UPRZYWILEJOWANA.

- ginocentryzm
-prokobiece ustawy (nierówny wiek matrymonailyn, lex z domu won za niewinność)
-systemy: emerytalny i ubezpieczeń, który jest na zachodzie tak naprawdę jednym wielkim wysysaniem kasy od męźczyzn do kobiet etc.
@Serghio

Trzeba nazwać rzeczy po imieniu - stygma wobec pracowników seksualnych jest bezsensowna i należy z nią skończyć. A już na pewno nie ma powodu, by nie darzyć takich ludzi szacunkiem.

W ogóle ten cały pomysł z nie darzeniem szacunkiem rozbierających się w internecie kobiet jest kretyński. Jest to pełna hipokryzji, udawana pruderia. Nieuzasadniona pogarda wobec osób (najczęściej kobiet), których zdjęcia i filmy są źródłem onanistycznych fantazji całej rzeszy samozwańczych świętoszków.
@Gigamesh: Jak dla mnie, taka Natsu to właśnie doskonale wpisuje się w jakiś stereotypowy, memiczny (być może krzywdzący) obraz kobiety ze Strajku Kobiet, która chciałaby mieć prawo do zarządzania swoim ciałem według własnego "widzi mi się", co np. może objawiać się prawem do takiego typu prostytucji, ewentualnie dostępu do pełnej aborcji, która mogłaby być pewnego rodzaju "zabezpieczaniem" do rozwiązłego trybu życia, bez konsekwencji. Oczywiście to stereotyp, ale jakieś części kobiet widocznie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Alex_mski: Dehumanizowanie i opluwanie innych to ulubione zajęcie przegrywów. Trudno tu szukać logiki bo jej nie ma po prostu, tylko prymitywna chęć podbudowania własnej samooceny kosztem innych

@Kiedys_Mialem_Fejm: zdaje się, że jak ktoś się przedstawia jako kawałek mięsa to sam się dehumanizuje. Stąd (w tym również hejterskie) głosy krytyki na taką hipokryzję.
Brak logiki to jest w wymyślaniu takich oksymoronów jak "slut-shaming" i szkalowanie szkalujących za szkalowanie łajdactwa I hipokryzji.
@Gigamesh: Jak dla mnie, taka Natsu to właśnie doskonale wpisuje się w jakiś stereotypowy, memiczny (być może krzywdzący) obraz kobiety ze Strajku Kobiet, która chciałaby mieć prawo do zarządzania swoim ciałem według własnego "widzi mi się", co np. może objawiać się prawem do takiego typu prostytucji, ewentualnie dostępu do pełnej aborcji, która mogłaby być pewnego rodzaju "zabezpieczaniem" do rozwiązłego trybu życia, bez konsekwencji. Oczywiście to stereotyp, ale jakieś części kobiet widocznie
@Alex_mski: Laska z kamerki jak znam ten typ będzie wrzeszczeć że jest przedmiotowo traktowana przez mężczyzn i że kobiety na świecie są molestowane i że faceci to tylko o seksie myślą... a jednocześnie pracuje pogadując tym samym facetom tzipę za kasę...