Wpis z mikrobloga

2 dzień wyjścia z przegrywa(#!$%@? umysłowego) wsm nie rozrobiłem nic nadzwyczajnego oprócz mini awantury w robocie bo traktuja nas jak śmieci nie ludzi ale uj (oczywiście nie wszyscy) poszło dzisiaj elicei 5mg i alpry 3,5 o 0,5 więcej niż lekarz kazał ale bałem się ze #!$%@? im mordy do tego wyjaralem już wszystkie faje zostaje przy e fajce żeby rzucić to w przeciągu miesiąca może dwóch ale tak ogółem zobaczyłem ze gdy elicea zaczęła działać miałem większa ochotę na życie mniej czarnych myśli żeby zrobić magika i powiedzieć dla mamy żeby się nie martwiła i zrobiła to samo czekam na długo etapowe działanie elicei bo jak na razie działa przez większa cześć dnia ale czarne myśli nadal występują ale agresja po odstawienia ustala może dlatego ze cały czas jednak biorę alpre

no i muszę podziękować znajomej która wciągnęła mnie w alpre bo bez niej dalej bym tkwił w gownie i nie przeszkadzało by mi to póki żyje

a teraz dobranoc mirasy trzymajcie się w tej polsce jak macie depresje to idźcie pobiegać albo pójdźcie do kościoła ha tfu soczyste na nfz bądź może bardziej na władze która zamiata problemy psychiczne pod dywan i zamiast pomagać osobom je karaja oczywiście jeżeli się gdzieś pomyliłem zachęcam do dyskusji w komentarzach pamiętajcie trzeba się łączyć i edukować a nie ogłupiać i szukać powodów do podziałów

#psychiatria #depresja #lekomania #narkotykizawszespoko #przegryw jeżeli ktoś uważa ze złe tagi dałem to tak jak mówię na dole możecie uargumentować to chętnie przychylenie do zmian
  • 29
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hubercikus:

ćpaj alpre z jakąś typiarą

nazywaj się przegrywem

XD nie, przegryw to nie jest jedynie stan umysłu, a stan faktyczny. Nie każdy może być przegrywem tylko dlatego że tak uważa, nauczcie się tego w końcu normiki.
@anone_: a wręcz nawet lepiej

Osoba, która przegrywa życie, nie odnosi sukcesów w żadnej dziedzinie życia, nie ma pieniędzy, pracy, dziewczyny/chłopaka itp. i spędza swój wolny czas w internecie.

tylko akurat mam robote gdzie i tak ruchaja mnie na kase i jestem traktowany jak śmieć do tego bez żadnych przyjaciół niby kilku mam znajomych ale jeśli przychodzi co do czego siedzę w domu przed kara lub wypokiem boja swoich lepszych znajomych
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@keczynski: że co? Ja jestem bardzo tolerancyjny w kwestii przegrywania ale jak ktoś ma praktycznie wszystkie narzędzia do tego żeby wyjść z gówna no to mam beke z takiego failed normana. Przegryw nigdy nie będzie na jego miejscu i jest udupiony po wsze czasy. Zawsze mam beke z takich normanow jak ty co nawet nie znają znaczenia słów których używają i każdego by od razu przegrywem nazywali xD
@anone_: owszem inni przegrywa maja gorzej niektórzy nawet nie powiedzieli słowa do baby ale to ze miałem chwilowego farta nie oznacza ze coś w życiu osiągnąłem nadal jestem zerem jak ty i cała rzesza przegrywow
@anone_: to kto jest przegrywem? Zawsze jak czytam jakieś wątki o przegrywach, to pojawia się człowiek który mówi „ty to masz jeszcze dobrze normiku, nie wiesz co to prawdziwy przegryw” - jakby stan prawdziwego przegrywu był granicą, która cały czas ucieka w miarę jak się do niej przybliżasz :D