Wpis z mikrobloga

2 dzień wyjścia z przegrywa(#!$%@? umysłowego) wsm nie rozrobiłem nic nadzwyczajnego oprócz mini awantury w robocie bo traktuja nas jak śmieci nie ludzi ale uj (oczywiście nie wszyscy) poszło dzisiaj elicei 5mg i alpry 3,5 o 0,5 więcej niż lekarz kazał ale bałem się ze #!$%@? im mordy do tego wyjaralem już wszystkie faje zostaje przy e fajce żeby rzucić to w przeciągu miesiąca może dwóch ale tak ogółem zobaczyłem ze gdy elicea zaczęła działać miałem większa ochotę na życie mniej czarnych myśli żeby zrobić magika i powiedzieć dla mamy żeby się nie martwiła i zrobiła to samo czekam na długo etapowe działanie elicei bo jak na razie działa przez większa cześć dnia ale czarne myśli nadal występują ale agresja po odstawienia ustala może dlatego ze cały czas jednak biorę alpre

no i muszę podziękować znajomej która wciągnęła mnie w alpre bo bez niej dalej bym tkwił w gownie i nie przeszkadzało by mi to póki żyje

a teraz dobranoc mirasy trzymajcie się w tej polsce jak macie depresje to idźcie pobiegać albo pójdźcie do kościoła ha tfu soczyste na nfz bądź może bardziej na władze która zamiata problemy psychiczne pod dywan i zamiast pomagać osobom je karaja oczywiście jeżeli się gdzieś pomyliłem zachęcam do dyskusji w komentarzach pamiętajcie trzeba się łączyć i edukować a nie ogłupiać i szukać powodów do podziałów

#psychiatria #depresja #lekomania #narkotykizawszespoko #przegryw jeżeli ktoś uważa ze złe tagi dałem to tak jak mówię na dole możecie uargumentować to chętnie przychylenie do zmian
  • 29
@Jestem_Tutaj: alpre wziąłem rekreacyjnie na jednym z wyjść z łaska poznanym z tindera wciągnęło mnie to zaczęło wciągać do 6mg na dobę bo bez tego ataki autoagresji i ogólnej agresji były nie dowytrxymania a elicei przepisał mi już psychiatra razem z alpra żeby zmniejszyć stopniowo dawkę
i wsm takie wysrane juz totalnie od czapy nie waliłem dzisiaj do już sukces bo regularnie marszcze freda od 1 do 6 ta y dziennie a dzisiaj dygna ale nie czułem potrzeby może to wina leków nie wiem
@FailedNormie1990: no u mnie na te efekty muszę chyba trochę poczekać tym bardziej ze teraz mam tylko 5mg przez poerwsze 4 dni brać idk może jakieś mini dawkowanie żeby porwnonac nie walnąc na imprezie 500ml czystej na raz tylko raczej 2 shoty a w przyszłości pozwolić sobie na więcej tak to widzę przynajmniej ja
@d3lf1n: sory nigdy nie nauczyłem się stawiać przecinków i kropek przez #!$%@? umysłowe których psycholodzy nie mogli stwierdzić bo udawałem normalne dziecko przez co jestem #!$%@? debilem nie umiejącym nawet stawić kropek i przecinek