Wpis z mikrobloga

@Lares93: Nizoral ma jakieś tam właściwości anty DHT. Ale to za mało aby powstrzymać łysienie. Aktorzy zaraz jak zobaczą najmniejsze pierwsze objawy przerzedzania włosów albo ich cofania to zaczynają łykać finasteryd. Innej prawdziwej profilaktyki nie ma ¯\_(ツ)_/¯
@JuneJohn: Oczywiście że z sensem :) bez sensu to się #!$%@?ć w finasteryd, już chyba bym wolał deke solo bić xD A tak na serio, zorientuj się na temat mechanizmów działania tych dwóch środków, oraz na temat tego czym jest łysienie androgenowe i co ten nadmiar dht powoduje, oraz jak wpływa minoxidil na ukrwienie i cebulki.
@chuckmls: ja absolutnie nie neguje działania minoxidilu, wiem tylko że zaprzestanie stosowania cofa wszystkie efekty. Ja z racji bycia na bombie odpuściłem blokery dht, a z tego co wyczytałem to jak się nie planuje całe życie smarować 2x dziennie głowy minoxidilem to nie ma sensu zaczynać.
Jak już nie będzie wyjścia to golę łeb na łyso i tyle, nie będę świrował
@JuneJohn: Spoko, ale jeśli jesteś na bombie i stosujesz minoxidil, to zwyczajnie po dht Ci te włosy nie będą wpadać będąc ON. Jeśli zejdziesz i odstawisz, to Ci nic co nie miało wypaść naturalnie programowo, nie wypadnie. A i to co na początku bomby zdążyło wypaść, to odrośnie. Ja do minoxidilu wróciłem po latach, bardzo sobie chwalę. Nie widzę problemu żeby sobie rano i wieczorem psiknac, choćby do końca życia. Jak
@BillyGugu: Teść enantan 200mg e4d, mała bomba.

Dzięki za pomoc, w takim razie Minoxidil 5% wejdzie. Co do blokerów DHT to już doktor Alicja (jak ktoś nie zna to google) mi gadała, że mały sens nawet przy dawkach HTZ przy której mi doradzała, albo rybki albo akwarium trzeba sie zdecydować.
@Lares93: tylko finasteryd/RU58841. Nic innego Ci nie pomoże - ale bez sensu jest profilaktyczne łykanie tych tabsow - zacznij gdy zauważysz najmniejsze oznaki miniaturyzacji włosów. Łysienie to jest proces zazwyczaj długotrwały wiec jest czas na reakcje.

Podbijanie testosteronu czy branie innych środków, które ingerują w układ hormonalny groza niestety wzrostem DHT i jest spore ryzyko na ,,odpalenie się” łysienia, trxeba się z tym liczyc
@CuckCuckKlan: czytałeś to co napisałem? Jak nie łykam fina ani mi włosy nie lecą. Pytałem o profilaktyke a dht jak badałem jakis czas temu to skończyła sie skala w laboratorium >1000 ale na bombie jak miałem 30 ng/ml teścia to chyba normalne. Teraz bije troche mniej czyli 200mg e4d.