Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
#matura #programista15k #kryptowaluty poczułem się dzisiaj lepiej. Tak sam ze sobą komfortowo.
Natchniony najgorętszym wpisem w tej chwili - ilu użytkowników dopiero kończy liceum i jakie tagi zamarły na kilka godzin.

Życie to czasem koszmarny sen
Mała dobrze o tym wiem
Ale nawet najstraszliwszy sen
Chyba musi kiedyś skończyć się

Na prawdę przygnębiło mnie trochę jak tu jeden inwestor zarobił na krypto więcej niż ja przez całe dorosłe życie
Ja trzymam sobie spokojnie moje kilkanaście bitcentów i czuję spokój. Czy za 10 lat bitcoin nic nie będzie wart, czy milion, albo nawet miliard. Będę miał trochę wolnych pieniędzy to dokupie sobie zamiast przelewać na lokatę. Tak żebym nie kłamał - bo ostatnio poważniej podchodzę do zaleceń dr Petersona - to jest to rachunek oszczędnościowy, bo na lokacie to g---o zero dosłownie zazwyczaj dostawałem, przez zbyt częste ruchy.

Secundo - imposter syndrome. Wszyscy na wykopie wymiatają tak, że gołym CSS to oni więcej zrobią niż ja JS. Coś mi się wydaje, że tak do końca tych wybitnych jednostek wcale nie jest tak dużo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I dalej sobie spokojnie ogarniam tematy, które w danej chwili są mi potrzebne. Ostatnio ogarniam cały middleware, auth użytkowników z pomocą azure. Nie wiem czy to najlepsze rozwiązanie. Bardzo prawdopodobnie nie jest, a na pewno nie do malutkiego projektu. Ale za darmoszke dostałem dostęp do pluralsight, od c---a kredytów azure, aż nie mogłem uwierzyć że wygrałem w bezpłatnej loterii. Oglądałem sobie mojego ulubionego Twitcha i nagle jest raffle sponsorowany przez Microsoft. Czuję się jak Ray
po tym jak Ricky sfajczył mu barak i zamieszkał w kabinie swojego starego ciągnika.

No i usunąłem moje konto na Tinder ze. Odkąd go używam, a to idzie w wiele lat, poznałem tylko jedną mało p----------ą dziewczynę. Ogarnę się, od jutra zadbam o stroje wyjściowe i ogólnie aparycję. Koniec jeżdżenia do biedronki w klapkach i piżamie. Każdą okazję na cold approach wykorzystam. Nie. Będę sam je stwarzał. Brakuje mi normalnej, staroszkolnej, inicjacji znajomości.

I w sumie tyle.

Wszystkiego dobrego mirki Wam życzę.
Jak w kawałku "najstraszliwszy sen" solara i białasa pod szyldem decksa
Na każdym dnie musi być trampolina
Z zamoczonej zapalniczki błyska jedna iskra
wystarczy ta k---a jedna iskierka

#bitcoin #jordanpeterson #naukaprogramowania #javascript #trailerparkboys #tinder #theredpill #mgtow #depresja
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach