Wpis z mikrobloga

Nie nadaję się (,)

Zawsze gdy poznaję kobietę gram męskiego samca alfa, który nie ma słabości, niczego się nie boi, wszystko potrafi, z niczym nie ma problemu.

Niestety taki nie jestem na prawdę i prędzej czy później wychodzi szydło z worka, że jestem beciakiem, przegrywem bez znajomych (,) który wiele rzeczy nie potrafi i wielu rzeczy się boi.

Nawet nie jestem betabankomatem, bo z moją pensją polskiego robaka 2800 netto potrafię tylko siebie utrzymać. Więc nie będę łożył na czarnego bombelka spłodzonego z Mokebe na orgazmusie w Portugalii.

Taka prawda. Jestem beciakiem wychowanym na "babińcu" (brak męskiego wzorca), który gdy słyszy zdanie "musisz zapie****ać żeby zasłużyć na tzipe" to aż mi się ręce palą do roboty, nawet jeśli to tzipa jakiejś grubej lochy. Wiem, że to postawa godna pożałowania, ale nie potrafię jej wyplenić, to siedzi we mnie.
Darujcie sobie ckliwe slogany "Bądź sobą", bo w moim przypadku bycie sobą to bycie #smiecludzki , który nie spodoba się żadnej wartościowej kobiecie.

#przegryw #p0lka ##!$%@? #zalesie #rozowepaski #zwiazki #takaprawda #przemyslenia #gorzkiezale #psychologia #p0lak
RENNEM - Nie nadaję się (╯︵╰,)

Zawsze gdy poznaję kobietę gram męskiego samca alfa...

źródło: comment_1620142194EwRBYODdspvRMqQ6Vzv1lg.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@10129: No to też prawda, że jak człowiek jest zakochany to mózg inaczej oddziałuje, aczkolwiek do etapu związku nigdy nie dotarłem, więc doświadczenie czerpie z tego co widzę i czytam
  • Odpowiedz
Ja mam wrażenie, że większość związków wygląda na tym, że udaje się kogoś kim nie jest.


@abuk220: Na dłuższą metę to niemożliwe. Normalny związek polega właśnie na byciu sobą bo wszelakie fałsze szybko wychodzą na wierzch.
  • Odpowiedz
@umtali

typowa laska ze wsi ktora skonczy jako samotna matka


Jeszcze nie ma bombelka, ale po wielu rozmowach jak ją poznawałem to chyba nie pomyliłeś się. Wspaniale znasz się na ludziach. Czytasz z nich jak z książki.

@Phyrexia To bardzo piękne co mówisz ()
Jako ciekawostkę powiem Ci, że jest taki rytułał, który w sposób duchowy może oczyścić Cię z tych wszystkich strasznych rzeczy, które
  • Odpowiedz
To, że nie jestem samcem alfa nie znaczy, że nie mogę dążyć by nim być i wygonić tego mizernego bete, który we mnie siedzi od dzieciństwa.


@RENNEM: możesz, ale nie napisałeś nic co wskazuje, że to robisz.
  • Odpowiedz
@RENNEM: > To, że nie jestem samcem alfa nie znaczy, że nie mogę dążyć by nim być i wygonić tego mizernego bete, który we mnie siedzi od dzieciństwa.

Najlepiej wybij sobie z głowy te bzdury o samcach alfa beta dupa itd. Popracuj nad poczuciem własnej wartości za tym pójdzie pewność siebie i takim sposobem staniesz się naturalnym "alfa" bez kupowania poradników od turbouwodzicieli.
  • Odpowiedz
@RENNEM

Bycie samcem Alfa i staranie się być alfa to oksymorony. Alfa są alfa bo nie muszą starać się być alfa. Ty nie próbuj być alfa tylko naucz się być po prostu odważnym w życiu albo zgiń. ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RENNEM: nie udawaj alfy w ogóle nie udawaj. Nawet jak będziecie razem to co ci da związek z kimś przed kim nosisz maske, chyba tylko r00chanie. Lepiej se idź na kurtyzany albo se zamów. Szukaj kogoś przy kim bedziesz sie dobrze czuł
  • Odpowiedz