Wpis z mikrobloga

Jak ja #!$%@? kisnę z tych antyszczepów to wykracza poza skalę. Pardon, ale gadki o tym aby nie zaszczepionych wyłapywać to akurat nie jest taki zły pomysł. Wyłapać, #!$%@?ć im przymusowy 15 godzinny wykład o wirusach, bakteriach, grzybach i szczepieniach, to może w końcu czegoś by się o życiu nauczyli. Odra #!$%@? powrót robi w 2021, a tu banda nieuków ma rozkminę czy na covid się szczepić, bo olaboga tam metale ciężkie. Byście #!$%@? jedno AAS zrobili z próbek z jakiegokolwiek piachu w mieście to byście chyba zawału dostali.
Pluć to mało.

#koronawirus #szczepienia
  • 194
  • Odpowiedz
@ruda_stuleja:
Dzięki za te wpisy i rzeczowe odpowiedzi na argumenty strony przeciwnej!

@Antorus:
Myślę, że niepotrzebnie utożsamiasz bycie antyszczepionkowcem z byciem prawicowcem.
Ten cały ruch antyszczepionkowy jeszcze przed pandemią spopularyzowali bardzo mocno młodzi rodzice, z dużych miast, wykształceni, o poglądach raczej nie prawicowych - wyznawcy różnych ruchów typu eko-cośtam-rodzicielstwo.
Wśród ezoteryczno-astrologiczno-altmedowego towarzystwa kryje się wcale nie mniej antyszczepionkowej szurii niż w Konfederacji.
  • Odpowiedz
@Krejziismylife: okradanie? Przecież w ten sposób wbrew cudzej wolności pozbawiasz kogoś własności. Porównanie ze szczepieniem wybitnie nietrafione. Poza tym jak się zaszczepisz to czego się boisz?
  • Odpowiedz
@ruda_stuleja: Wirus i tak zmutują na Ukrainie, Afryce czy Indiach. Nawet zaszczepienie 99% w Polsce tego nie zmieni.
Jesteś zaszczepiony to jesteś bezpieczny więc zmuszanie kogoś nie poprawi Twojego bezpieczeństwa.
  • Odpowiedz
@Qba1996: znowu typowy szur XD. Poczytaj jak działają szczepionki dzbanie
A co do kradzieży. Przecież ktoś może chcieć to wziąć, a to ograniczanie jego wolności. Kim jesteś żeby kogoś ograniczać faszysto?
  • Odpowiedz
@Krejziismylife: debilem jesteś ty. Nie dość, że tworzysz chochoły, to jeszcze pieprzysz jak potłuczony. Tak matole, każdy ma swoją własność i może nią rozporządzać wedle uznania. Kradnąc rozporządzasz się cudzą własnością. Dotarło?
  • Odpowiedz
@Qba1996: chochoły to tworzą szury XD
Nie, ktoś ma potrzebę ukraść, więc zabraniając mu ograniczasz jego wolność.
Ktoś ma chęć jazdy mając 3 promile, zabraniając mu ograniczasz jego wolność
ktoś ma ochotę zabić psa, zabraniając mu ograniczasz jego wolność
PszestaŃciE fAsZyScI zabierać mi wolność!!111oneone
  • Odpowiedz