Wpis z mikrobloga

Jak ja #!$%@? kisnę z tych antyszczepów to wykracza poza skalę. Pardon, ale gadki o tym aby nie zaszczepionych wyłapywać to akurat nie jest taki zły pomysł. Wyłapać, #!$%@?ć im przymusowy 15 godzinny wykład o wirusach, bakteriach, grzybach i szczepieniach, to może w końcu czegoś by się o życiu nauczyli. Odra #!$%@? powrót robi w 2021, a tu banda nieuków ma rozkminę czy na covid się szczepić, bo olaboga tam metale ciężkie. Byście #!$%@? jedno AAS zrobili z próbek z jakiegokolwiek piachu w mieście to byście chyba zawału dostali.
Pluć to mało.

#koronawirus #szczepienia
  • 194
  • Odpowiedz
@ruda_stuleja: atakujesz osobę, nie argument. Gdyby producent miał jakąkolwiek wiarę w swój produkt to by się nie wykręcał rękoma i nogami przed odpowiedzialnością. Skoro to takie bezpieczne to przecież nie ma się co obawiać pozwów o odszkodowanie, prawda?

Poza tym, ochotnikom do testowania nowych leków płaci się ciężkie pieniądze. Dlaczego mam być zmuszany do robienia tego za friko? Co, koncerny medyczne biorą przykład z procentów gier early access co przenieśli koszty
  • Odpowiedz
Ja pierdykam co tu się stało XD

Nie spodziewałem się że ten post wyleci tak wysoko. Był pisany tak na prawdę pod wpływem #!$%@? podczas porannego przeglądu mirko.

Postaram się tu co poniektórym odpowiedzieć, bo widzę szambo wylało mocno XD Tych głupszych pozwolę sobie nie komentować wcale, choć życzenie śmierci pana @WidzPaniGosi ZA SAMĄ CHĘĆ PRZYUCZENIA do czegoś ciemnego ludu to trochę beka, że jednak zaznaczę skurczybyka XD

Na wstępie do wszystkich
  • Odpowiedz
@ruda_stuleja: Ale podobno, a udowodnione skutki, to raczej słabe porównanie kolego, to po pierwsze. Po drugie jak Ci pokazałem. czasem niepożądane skutki wychodzą po dłuższym czasie stosowania, szczepionka weszła bardzo szybko, z bardzo wielu źródeł (co też dla mnie trochę dziwne), testowana była - okej, ale jednak przez krótki czas. Było ciśnienie na znalezienie szczepionki (chyba temu nie zaprzeczysz?). Tak więc jeśli mam wybór, to chętnie skorzystam z dobroci ludzi, którzy
  • Odpowiedz
polecam jednak nie szczycić się ignorancją

@ruda_stuleja: Polecam się odbimbać i z chęcią zaszczepię się wtedy, gdy szczepionka przejdzie 5 lat testów tak jak każda powinna przejść. Przykro mi, że nie rozumiesz, że ludzie chcą zrobić pieniądze teraz a co będzie za kilka lat to im wisi koło pisi.
  • Odpowiedz
@ruda_stuleja Technologia RNA pare lat już ma, co więcej jest dość obiecująca (ja to się nią wgl jaram mocno, bo potencjał jest #!$%@? wręcz) i przynosiła na prawdę fajne wyniki na królikach z 10 lat temu jeśli dobrze kojarzę.

No właśnie, na królikach i z królików przerzucimy się na całą populację. Serio uważasz to za dobry pomysł?
  • Odpowiedz
@kinesin1000: Przepraszam więc, że jednak Ci odpowiedziałem. XD

@moskal888: No nie jest czarno białe to fakt. Jednak zrozum sytuacje. Na 3 słynne plagi ludzkość zawsze była gotowa na 2. Wojnę i Głód. Zaraza przychodziła raz na jakiś czas, a że czasy robiły się coraz bardziej wygodne to i jak już taki wirus się pojawił to niemal cała cywilizacja dostała sraczki.
I ja w tym wszystkim też nie łudzę, się że
  • Odpowiedz
@Chuseok: akurat antyszczepstwo najlepiej się ma w postępowo-liberalnych województwach. To jest wyjątkowy przypadek odwrotnej korelacji, bo zwykle takie mapy mają korelację PiS -> niskie wykształcenie / podeszły wiek / zamieszkały na wsi itd.

Może wynika to z tego, że z tych konserwatywnych województw młodzi pouciekali i zostali głównie starsi? Którzy dobrze pamiętają czasy sprzed powszechnych szczepień na wszystko (nawet jeśli nie oni sami, to z opowieści rodziców) i wiedzą że to
Antorus - @Chuseok: akurat antyszczepstwo najlepiej się ma w postępowo-liberalnych wo...

źródło: comment_16201518565IjCZcHYLSU9gKK4ienhbe.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz