Wpis z mikrobloga

Jak ja #!$%@? kisnę z tych antyszczepów to wykracza poza skalę. Pardon, ale gadki o tym aby nie zaszczepionych wyłapywać to akurat nie jest taki zły pomysł. Wyłapać, #!$%@?ć im przymusowy 15 godzinny wykład o wirusach, bakteriach, grzybach i szczepieniach, to może w końcu czegoś by się o życiu nauczyli. Odra #!$%@? powrót robi w 2021, a tu banda nieuków ma rozkminę czy na covid się szczepić, bo olaboga tam metale ciężkie. Byście #!$%@? jedno AAS zrobili z próbek z jakiegokolwiek piachu w mieście to byście chyba zawału dostali.
Pluć to mało.

#koronawirus #szczepienia
  • 194
Gdyby w tym kraju stawiano na edukację to nikt by nie marnował takich środków na dwie godziny tygodniowo religii w szkole


@Chuseok: Jesteśmy w top 10 światowej edukacji wedle rankingów międzynarodowych.
To, że w Twoim przypadku system poległ, nie oznacza wcale, że tyczy się to reszty.
Winny jesteś tylko Ty, nie dwie godziny religii tygodniowo
@YodaMonster: a weź wspomnij o znanych ci bliskich przypadkach jak ktoś zmarł kilka dni po szczepieniu na m. In. Niewydolnosc płuc to o panie. Piana z ust. Nawet nie pisz nic o samej szczepionce, tylko opisz jakiś znany ci przypadek....
moje ciało, mój covid. Warto się nie zaszczepić właśnie żeby covidianom piana szła z pyska i dla czytania takich wysrywów.


@11262: skoro twoje ciało, twój COVID to może warto wyjechać na jakąś pustynie gdzie nie będziesz stanowił zagrożenia dla innych ludzi? Czy może zaczniesz przestrzegać zasad jakie obowiązują każdego członka społeczności?
@ruda_stuleja a ty jaka masz wiedzę biologiczna? Co wiesz o tej szczepionce? Poza tym #!$%@? wie czy oni wam nie podają szczepionki na grypę z wymieszana solą xD
Ale bym miał z was beke hahah. Oni się na covid zwykła szczepionka zaszczepili. Ha tfu na was. Nie będę się szczepil bo zwyczajnie tego nie potrzebuje bo na #!$%@? mnie to?
@ruda_stuleja: jak popierasz eksperymenty medyczne na ludziach to jest twoja sprawa. Nie musisz robić takich długich fikołków. Wystarczy powiedzieć ze nie masz swojego zdania i kawałka mózgu


@icurw: Zabrzmiałes jak typowy oświecony, który naprawdę myśli, ze wie coś czego inni nie dostrzegają XD Widać ze ekspert od teorii spiskowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ruda_stuleja: nie rozumiesz LEWAKU, że to zabieranie ICH WOLNOŚCI.
Kocham ten argument XD. Ciekawe, że jak ktoś jedzie po pijaku to go nie stosują, albo ich okradnie bo ma taki kaprys - bo to tez ograniczanie wolności. Ale nie.
Banda jełopów, która ma o sobie wysokie mniemanie. Wydaje im się, że są ponadprzeciętni, kiedy to zwykli rasowi debile, nie nadający się do niczego innego niż wciskanie 1 guzika przez 8 godzin
@Jozuhve_z_PL: Faktycznie, socjologia czy inna nauka humanistyczna się w ogóle nie liczy bo perspektywy zawodowe są kiepskie. Jak w 5 sekund zrobić #!$%@?ę z logiki.
To teraz zdradzę ci tajemnicę-socjologia odgrywa ważną role w trzymaniu was za mordy. Psychologia też, choć w zasadzie obie te nauki się uzupełniają.
Wszyscy ci, którzy plują jadem na antyszczepów, czy osoby sceptycznie nastawione do szopki z pandemią, są takimi samymi ignorantami jak ludzie wierzący w