Wpis z mikrobloga

Jak ja #!$%@? kisnę z tych antyszczepów to wykracza poza skalę. Pardon, ale gadki o tym aby nie zaszczepionych wyłapywać to akurat nie jest taki zły pomysł. Wyłapać, #!$%@?ć im przymusowy 15 godzinny wykład o wirusach, bakteriach, grzybach i szczepieniach, to może w końcu czegoś by się o życiu nauczyli. Odra #!$%@? powrót robi w 2021, a tu banda nieuków ma rozkminę czy na covid się szczepić, bo olaboga tam metale ciężkie. Byście #!$%@? jedno AAS zrobili z próbek z jakiegokolwiek piachu w mieście to byście chyba zawału dostali.
Pluć to mało.

#koronawirus #szczepienia
  • 194
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krejziismylife: Przecież jesteś taki sam a nawet gorszy, przykleiłeś sobie modny tekst i robisz z siebie cwaniaka mając taką samą zerową wiedzę na temat szczepień. Dyskusja z Tobą wygląda jak z małpą - szur, szur, szur.
  • Odpowiedz
@ruda_stuleja: Odra. Miałem tą k**. Nikomu nie życzę, jak mnie to cholerstwo wytarmosiło, a byłem gówniakiem (ponoć dorośli przechodzą mocniej) wtedy. Najpierw tydzień objawów "przeziębieniowych" z kaszlem (strupy się robią w gardle) a potem 3 tygodnie zdychania w łóżku z gorączką pod 40 stopni. A potem kilka tygodni bycia słabym jak g**. Do tego znacząco rozwalony układ immunologiczny bo po roku ospa wietrzna (swędzi jak ta k... pi...
  • Odpowiedz
@ruda_stuleja: jest kilka czynników, których nie ma przy innych szczepionkach: a) już po rozpoczęciu szczepień pojawiają się informacje o konieczności kolejnych szczepień np. Pfizerem, nie wiadomo co ile trzeba będzie powtarza b) gdy rozpoczynano szczepienia nie było wiadomo czy szczepionka przerywa łańcuch zachorowań i wpływa na przenoszenie wirusa, dzisiaj mamy więcej danych empirycznych, więc te wątpliwości powinny maleć, c) szczepienie astrą trzeba mocno odchorować, to może być chyba nawet do
  • Odpowiedz
@rybak17: XD
Kocham, kocham szurstwo jak innych od szurów wyzywa.
Teraz czekam na fanatyków jak innych fanatykami zaczną nazywać, albo grrubasów jak zaczynają ludzi z anoreksją od grubasów wyzywać. Ten samo poziom #!$%@? umysłowego XD
  • Odpowiedz
@justinbibeberfun: Nieuku Xd
Ale uwielbiam rozmowę z szurem: - nie da się zrobić szczepionki w rok!11111oneone!11
- ten wirus jest od 2003
Szur face
Odwrócenie kota ogonem.
Czytałem dzbanie. Powiedz jak to możliwe, że co roku mają szczepionkę na innego wirusa grypy i jakoś szurstwo tego nie widzi. Przecież nie pracują nad nią 20 lat jak tego chcecie.
Dzbany, rasowe dzbany XD
  • Odpowiedz
@Krejziismylife: tak sobie tłumacz swoją biedę słownikową albo problemy z przekazaniem myśli.
Bycie gburem nie sprawia że ma się 100% racji ale komu ja to tłumaczę, równie dobrze można z małpą rozmawiać ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz