Wpis z mikrobloga

Jak ja #!$%@? kisnę z tych antyszczepów to wykracza poza skalę. Pardon, ale gadki o tym aby nie zaszczepionych wyłapywać to akurat nie jest taki zły pomysł. Wyłapać, #!$%@?ć im przymusowy 15 godzinny wykład o wirusach, bakteriach, grzybach i szczepieniach, to może w końcu czegoś by się o życiu nauczyli. Odra #!$%@? powrót robi w 2021, a tu banda nieuków ma rozkminę czy na covid się szczepić, bo olaboga tam metale ciężkie. Byście #!$%@? jedno AAS zrobili z próbek z jakiegokolwiek piachu w mieście to byście chyba zawału dostali.
Pluć to mało.

#koronawirus #szczepienia
  • 194
  • Odpowiedz
@rybak17: mówię tak żebyście zrozumieli XD
Wierzysz w czipy, ufo, spiski a oczekujesz rozmowy na poziomie XD. Dziwka nie może oczekiwać, że ktoś ją będzie traktował jak dziewicę.
A na samym końcu zaczynasz swoje pseudointelektualne personalne przytyki XD
  • Odpowiedz
@rybak17: niee, powtarzam wam. Powtarzać, powtarzać, powtarzać. W podstawówce nie słuchaliście na pszyrce i teraz zobaczcie jacy debile. Dlatego powtarzać, wałkować. Może jeszcze da się naprostować
  • Odpowiedz
@rybak17: mówiłem ci dlaczego powtarzam. Powtarzanie podstawą edukacji. Może uda się was wyprowdzić na prostą i przestaniecie wierzyć w porwania kosmitów i inne takie. kto wie, może jeszcze się uda wyprowadzić was na jakotaką drogę. jakaś nadzieja jest. W końcu potrafisz napisać posta, to może masz więcej niż 2 szare komórki. Chociaż kto wie, szury to specyficzny gatunek człowieka. Wystarczająco mądry, żeby pisać i czytać, a jednocześnie na tyle głupi
  • Odpowiedz
@Krejziismylife: Nikogo nie edukujesz, do tego trzeba samemu cokolwiek reprezentować i myśleć. Co najwyżej możesz gimbazie zaimponować pato słownictwem. Cały twój przekaz można streścić w „XD szur szur XD” i sens pozostanie ten sam.
  • Odpowiedz
@rybak17: No tak, do debila mówi się jak do debila. Nie wiedziałeś takich podstaw? Mówię tak żebyś zrozumiał.
Do dziecka też mówisz jak do dziecka, a nie uczysz go fizyki. Niby taki oświecony, a takich podstaw nie zna.
  • Odpowiedz
@Krejziismylife: sam już sobie przeczysz ale na chłopski rozum wieśniaka z Podkarpacia ciężko mi przetłumaczyć więc bywaj zdrów w tym Rzeszowie i oświecaj swoją wiedzą otaczających Cię debili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz