Wpis z mikrobloga

Jak ja #!$%@? kisnę z tych antyszczepów to wykracza poza skalę. Pardon, ale gadki o tym aby nie zaszczepionych wyłapywać to akurat nie jest taki zły pomysł. Wyłapać, #!$%@?ć im przymusowy 15 godzinny wykład o wirusach, bakteriach, grzybach i szczepieniach, to może w końcu czegoś by się o życiu nauczyli. Odra #!$%@? powrót robi w 2021, a tu banda nieuków ma rozkminę czy na covid się szczepić, bo olaboga tam metale ciężkie. Byście #!$%@? jedno AAS zrobili z próbek z jakiegokolwiek piachu w mieście to byście chyba zawału dostali.
Pluć to mało.

#koronawirus #szczepienia
  • 194
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@ruda_stuleja: Sam nie jestem w grupie ryzyka, jest szansa że zginę od wirusa. Jednak chyba się nie zaszczepie dlaczego ? Bo robiono ją szybko, faktycznie powikłania są nikłe/brak obecnie.
Nie wiadomo czy wirus/szczepionka nie będą powodować powikłań parę lat później. Poczytaj jak skończyły się szczepionki w Niemczech po świńskiej grypie. Żeby nie było nie jestem antyszczepem po prostu nie mam pełnego zaufania do tej szczepionki. Idzie lato zakażenia spadną, jak nikomu
@Chuseok: @ruda_stuleja: tylko, że widzisz ja ostatnio szukałem danych na temat częstości występowania powikłań takich jakie można znaleźć na ulotce apapu 1/1000 przypadków to 1/100000 tamto 1/1000000 i nie znalazłem takich informacji. Co prawda szukałem tylko dla pfizera i tylko 5 min ale imho dostęp do takiej informacji powinien być bardziej powszechny. Druga sprawa jest taka, że jak szczepię psa to dostaję karteczkę ze wszystkimi danymi takimi jak kto kiedy
@ruda_stuleja: I dlatego technokracja to gówno, tylko takiemu jajogłowemu ekspertowi da się trochę władzy to od razu by się mścił, głupich za mordę i do obozu najlepiej, do utylizacji kurła, chrum, chrum.
Prawa człowieka, wolności obywatelskie to jest przecież przeżytek, za mordy jak najszybciej, bo zaraz się skończy atencja i znowu nikogo nie będzie obchodził.
Smutne w sumie.
Gdyby w tym kraju stawiano na edukację to nikt by nie marnował takich środków na dwie godziny tygodniowo religii w szkole


@Chuseok: To akurat dzieje się w każdym kraju. Takie czasy, że wpis w mediach społecznościowych jest wart więcej niż wiedza specjalistyczna. I nie dotyczy to tylko szczepionek.