Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@meg44: naszczęście to już dawne czasy ale różne kwiatki się trafiały (i od razu mówię, że to były przypadki spotkań ze znajomymi znajomych, nie z tindera, więc tym większe zaskoczenie):

- gadanie wyłącznie o sobie, gość po prostu chciał sobie poględzić jaki to nie jest zajebisty

-chwalenie się ile potrafi wypić/wypalić/wciągnąć/przelecieć, czyli gimbus w
  • Odpowiedz
@elementyzaskoczenia: Nie chodzi o to czy randka jest dla dwojga czy jednej osoby. Jak rozmawiasz z kimś i zapraszasz na spotkanie w kawiarni/restauracji X to oczekujesz, że druga strona zanim ci odpowie sprawdzi cennik w internecie, czy ją stać? Moze gdy umawiasz się przez tindera to można na to liczyć, ale rozmawiając twarzą w twarz jest to nierealne.
  • Odpowiedz
mężczyźni chcą stabilizacji a kobiety niezdecydowane


@smisnykolo:

chciałabym takie osoby przyciągać


@meg44: serio? Tylko raz sie spotkalem z sytuacja zeby dziewczyna chciala sie wiazac na stale. Reszta najszczesliwsza jak co ~3 miesiace nowy chlop.
  • Odpowiedz
@meg44: Okej, na podrywie internetowym się nie znam. Ale ja regularnie randkuję z laskami o 10+ lat młodszymi od siebie i nigdy takim nie przyznaję się, ile mam naprawdę lat.
  • Odpowiedz
@meg44: Gdyby lubiły, to bym mówił prawdę. Rzadko która dziewczyna lubi taką różnicę. I nie jest trudno nie zauważyć, wystarczy mieć pod tym kątem niezłe geny, chodzić ogolonym i ubierać się odpowiednio.
  • Odpowiedz
@podrywacz1: lol chyba się troche przeceniasz z tym odmladzaniem xd juz pomijajac to, ze jest jeszcze rozmowa, jej flow, wymiana pogladow, doswiadczen i sposob bycia. Kazda ogarnieta laska zobaczy roznice 23 i 33 wiec ja tam nie wiem kogo podrywasz
  • Odpowiedz
@meg44: Przytłaczająca większość lasek ocenia mnie na kilka lat mniej niż mam i ja po prostu im przytakuję. Dzięki czemu przechodzę przez ich filtr wieku. Na przykład laska ma 20 lat, ocenia mnie na 26, a ja na to "łał, zgadłaś!"

Ale nie zależy mi na tym, żeby Ci cokolwiek udowadniać, więc możemy na tym zakończyć. Pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz