Wpis z mikrobloga

@meg44: Ogólnie uważam, że na pierwszym spotkaniu najtrudniejsze jest zrównoważenie między słuchaniem a mówieniem - nie można cały czas mówić o sobie, nie można cały czas milczeć i oczekiwać, że druga osoba będzie inicjować. Nie mam dobrych wiadomości - trzeba to wyczuć, ale z drugiej strony to dobre sprawdzenie, czy druga osoba jest w porządku - jeśli jest, to jakoś to się poskleja.
@Koziolek11: To ja może odpowiem, dlaczego moje koleżanki pytają o zarobki (miasto 500k+, absolwentki prawa, medycyny lub finansów, z bogatych domów). Pytają dlatego, że jeśli w trakcie studiów miały chłopaków o niższym statusie, to oni w końcu tego nie udźwignęli - byli zawistni, zazdrośni, że one mają mieszkanie za gotówkę od rodziców itd. Serio. Więc po prostu szukają na swoim poziomie finansowym. I w ich przypadku rozumiem pytania. Ale dlaczego pytają
@Makak87:

Tak z Twoich doświadczeń jak przeważnie Kobiety pytają o Twoja majętność? Wala wprost gdzie pracujesz, ile zarabiasz czy jednak robią jakieś podchody?

Ja nie zauważyłem takich pytań kiedyś ale po rynku Tinder nie śmigam już od 2 lat ponad, z drugiej strony zawsze sam lubiłem dowiedzieć się czym zawodowo zajmuje się dziewczyna, wiec i ona wiedziała ze ja IT ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LukaszITPill:

Nierzadko walą wprost, zazwyczaj jest to kierowanie rozmowy na tematy finansowe:

- czy auto w kredyt czy moje
- gdzie mieszam i ile płacę za wynajem
- ile zarabiam za dzień
- jaką mam strukturę wydatków

Im ładniejsza tym bardziej ciekawska, trend mocno zwyżkowy, tak mniej więcej od trzech lat. Rozmowy o hajsie rozumiem, uważam że po paru miesiącach znajomości, kiedy pojawia się wizja wspólnie planowanej przyszłości, tego typu powinna
@meg44 spotkałem się z laską, która okazała się turbolewaczką. Po 15 minutach rozmowy rzucała teksty w stylu 'wybije Ci jeszcze ta własność prywatna z głowy zobaczysz...' albo 'chciałabym wykrzesać z Ciebie damski pierwiastek' xD więcej się nie spotkaliśmy. Może sobie być kim chce, ale takie silne przedstawianie swojego światopoglądu na pierwszej randce słabe w #!$%@? xD