Wpis z mikrobloga

@kfiatek_na_parapecie: dlatego dodaję, że chodzi o dzieci ustosunkowanych rodziców - w obu tych branżach o ostatecznej pozycji w dużej mierze decydują kontakty. Poza tym mowa też o starcie - mieszkaniu bez kredytu itd. - w takim przypadku nie trzeba zarabiać 10k po studiach, żeby dobrze żyć
  • Odpowiedz
@meg44: jedna rozowa z wawy oskarżyła mnie o próbę gwałtu...bo pocałowałem ją w policzek na pożegnanie (i nawet się nie wzbraniała). Wystalkowała mnie gdzie chodzę do szkoły i rozpuściła plotkę w całej szkole. Dramat. Tzn koledzy byli dumni (XD) i pytali czy to prawda i że szacun ale już nauczyciele nie byli tacy wyrozumiali...

  • Odpowiedz
@meg44: pokazywanie blizn po samookaleczaniu się (nawet jeśli było to za małolaty, nawet jeśli to tylko epizod, nawet jeśli zostały przywołane tylko anegdotycznie, by pokazać że teraz pod kopułą jest już lepiej).

Tak wielka czerwona flaga, że przykryłaby cały związek sowiecki.

Lampienie się w telefon, to chyba
  • Odpowiedz
@meg44: - byłam na mszy; - nie interesują mnie te tematy; - nie dogadamy się możesz sobie już iść,
- jak zaczniesz zarabiać 8k to możemy pomyśleć,
- ty masz 33lvl a ja mam 28lvl to jesteś dla mnie za stary, ale jak będziesz miał 45lvl a ja będę 40lvl to będzie git.
  • Odpowiedz
bo teraz chłopak ktory chce poważne związki to rzadkość wiec nie wszystkie może łapią


@meg44: z mojej perspektywy dokładnie odwrotnie, mężczyźni chcą stabilizacji a kobiety niezdecydowane, ja pomyślę, jeszcze szukam, mam jeszcze czas.
  • Odpowiedz