Wpis z mikrobloga

Czytam na reddicie i z tego co ludzie w związku piszą to uprawiają #seks przynajmniej raz w tygodniu. Jestem w związku i nie odczuwam, aż takiej potrzeby, żeby uprawiać seks z moją partnerką. Ostatni raz był może z miesiąc temu. Coś jest ze mną nie tak? Jestem aseksualny? Mam w sumie nie brzydką dziewczynę, może jakieś nowe fetysze trzeba spróbować? Trójkącik FFM? Cuckold? Może do seksuologa przegadać?

#nofapchallenge #rozowepaski #zycie #medycyna #zwiazki
z.....l - Czytam na reddicie i z tego co ludzie w związku piszą to uprawiają #seks pr...

źródło: comment_1619728512cCHDJlZlbsILctvrN4Tbes.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
Coś jest ze mną nie tak


@zdalny_robol: Masz niski testosteron i lub wysoką prolaktynę. Zrób prywatnie badanie testosteronu całkowitego i prolaktyny. Jedno i drugie kosztuje po 25 zł. I wtedy jesli prolaktyna będzie powyżej normy i lub niski testosteron to do endokrynologo. No i zapisuj się do seksuologa równolegle.

Cuckold

xDDDD trolujesz?
  • Odpowiedz
@abdiel: oho, pierwszy znachor xD

Seks jak każda czynność z czasem po prostu powszednieje, bo ile razy można walić dzień w dzień tą samą kobietę? Rok, dwa, pięć, a może 10? Ja jestem ze swoją żoną już prawie 15 lat. Mamy okresy, że faktycznie ruchamy się po kilka razy dziennie a czasem mam przerwę 3 tygodnie i to nie dlatego że jesteśmy pokłóceni. Po całym dniu nie ma siły, ja
  • Odpowiedz
bo ile razy można walić dzień w


@MirkobIog: Jeśli testosteron jest wysoki i prolaktyna niska to kilka razy dziennie, codziennie. Poczytaj sobie o skutkach niskiej prolektyny u kulturystów. Ale to oczywiście jest wywoływane sztucznie. Ogólnie mirek możliwe, że nie ma niskiego testosteronu(ale co szkodzi sprawdzić za 25 zł) ale wysokiego testosteronu też napewno nie ma, bo wiem jak się czuję na wysokim T i niskiej prolaktynie.

już prawie 15 lat
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@zdalny_robol: Nie ma czegoś takiego jak za niskie albo za wysokie libido. Nie ma normy uprawiania seksu. Jeśli was oboje to satysfakcjonuje, to wszystko z Tobą w porządku. Każdy profesjonalny seksuolog Ci to powie.
  • Odpowiedz