Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie społeczność wykopu! Jako, że na bazie poprzedniego wpisu o zakupie Phaetona V10 wieszczono mi mocną konkurencję dla #prestizowygruz i proszono o jakiś tag do śledzenia to nie pozostało mi nic innego jak stworzyć tag #weekendowyfejton pod którym będę umieszczał wam smaczki i kosztorysy tej oto ekonomicznej furki. Sam jestem ciekaw ile właduję w niego na przestrzeni najbliższych miesięcy. Na ten cel stworzę Excela, którym będę się dzielił na przestrzeni czasu. Oby ś.p Ferdynand Piech miał mój egzemplarz w opiece!

Na pierwszy ogień pójdzie spalanie poza miastem na baaardzo spokojnej bujance. Trasa miała 45 kilometrów w skład której wchodził wyjazd z miasta (stanie na może 2-3 światłach) i jazda w okolicach 80-110 bez gwałtownego przyśpieszania i wyprzedzania. Po prostu spokojna jazda i napawanie się wspaniale grającymi głośnikami. Personalnie wynik bardzo mnie zdziwił, was być może też. Będzie on umieszczony w komentarzu.

#motoryzacja #phaeton
M.....t - Witam serdecznie społeczność wykopu! Jako, że na bazie poprzedniego wpisu o...

źródło: comment_1619707984VK7Xi1AnjVkfpCrXpqx0uE.jpg

Pobierz
  • 51
@Dawkins_Wszechwiedzacy: wiadomo! Chociaż nowym w żadnym stopniu nie chcę umniejszać, bo wciąż jest wiele świetnych samochodów. Dla fana motoryzacji każda nietypowa furka będzie czymś wartym uwagi :)

@Jerry664: wedle fanów modelu komputer jest w miarę dokładny, ale sam to sprawdzę na przestrzeni najbliższych kilometrów

@Samol94: będzie za niedługo okazja na niemieckiej autostradzie oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wiadomo! Chociaż nowym w żadnym stopniu nie chcę umniejszać, bo wciąż jest wiele świetnych samochodów. Dla fana motoryzacji każda nietypowa furka będzie czymś wartym uwagi :)


@MrPat: Bez wątpienia inforozrywka i systemy wspomagania jazdy to wielki atut nowych aut.

Ale fajnie, że są ludzie, którzy kupują te nietypowe, starsze modele i chcą je utrzymać żeby wyróżniały się na drodze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MrPat:

Moje 3.0 R6 miałoby podobny wynik w podobnych warunkach. Tylko ja mam jedną tonę samochodu mniej. Fajnie byłoby gdybyś wrzucił też z dynamicznej przejażdżki po mieście i dłuższej trasie autostradą z większą prędkością.
@Dawkins_Wszechwiedzacy: inforozrywka- zgadzam się, podpięcie Android Auto/Apple Carplay to jeden z najlepszych feature'ów ostatniego czasu. Tutaj mogę wrzucić radio z obsługą tego, jednak wybiorę adapter bluetooth który montowany jest zamiast zmieniarki płyt CD. Wedle forumowiczów klubu Phaetona- muzyka nie traci na jakości

Co to systemów bezpieczeństwa to tutaj niewiele nie ma względem tego, co jest obecnie. Niby 2004 rok, a oprócz standardowych systemów (ABS, ESP) są takie rzeczy jak adaptacyjny tempomat,